هشدار آنچلوتی به کونته: تیم را تقویت کن!

آی‌اسپورت: چلسی بالاخره خریدن بازیکن در موعد نقل و انتقالات تابستانی را با خریدن آنتونیو رودیگر از رم به مبلغ 35 میلیون پوند آغاز کرد. کارلو آنچلوتی مربی سابق چلسی و مربی کنونی بایرن‌مونیخ به هموطن خودش آنتونیو کونته هشدار داده که کار بازسازی تیم در چلسی اهمیت زیادی دارد چرا که تیمش هم باید از عنوان قهرمانی لیگ برتر دفاع کند و هم این فصل در لیگ قهرمانان مسابقات مهمی را پیش ‌رو دارد.

چلسی مدافع آلمانی خودش را با قراردادی پنج ساله به خدمت گرفته. تیموئه باکایوکو هافبک موناکو دیگر گزینه مدنظر آنهاست که با همین قیمت قابل خریدن است اما هنوز هم کونته به خاطر از دست دادن روملو لوکاکو که راهی منچستر‌یونایتد شد، از دست باشگاه چلسی عصبانی است. برای فصل بعد جان تری و نیتن آکه و چندین بازیکن نیمکت‌نشین هم از استمفوردبریج می‌روند و آنچلوتی از این نگران است که تیمی که هفت سال قبل قهرمانش کرد، نتواند فصل بعد در لیگ قهرمانان به خوبی از پس رقابت‌ها بربیاید: «کونته مجبور است تغییراتی ایجاد کند. او با همان بازیکنان قبلی تیم آنها را قهرمان لیگ برتر کرده اما برای لیگ قهرمانان باید بازیکنان بیشتر و تراز اولی بخرند.»

تیم کونته در حالی پیش‌فصل خودش را آغاز کرده که تیم‌های منچستری با توجه به شرایط موجود در بازار نقل و انتقالات به نظر می‌رسد از حالا برای فصل بعد بخت بیشتری برای قهرمان شدن دارند. با از دست دادن لوکاکو، کونته خودش را برای مذاکره با دیگر گزینه‌ها آماده کرده که آندرئا بلوتی از تورینو و پیر امریک اوبامیانگ از دورتموند جزو آنها هستند. این مربی بازیکنان جدیدش را پیش از سفر به شرق برای آغاز اردوی پیش‌فصل نیاز دارد، بنابراین یک هفته آینده مذاکرات به صورت فشرده انجام خواهد شد.

اما آنها در مورد خریدن الکس ساندرو از یوونتوس نمی‌توانند کاری بکنند چرا که حالا یووه برای فروش او 70 میلیون پوند درخواست کرده. مذاکرات چلسی با پورتو در مورد دانیلو دفاع راست آنها هم به بن‌بست خورده چون ترجیح می‌دهند برای این پست بازیکن خلاق‌تری را پیدا کنند. مذاکرات باشگاه با خود کونته و کادر فنی‌‌اش برای تمدید و بستن یک قرارداد جدید چهار ساله همچنان ادامه دارد. تکلیف تمدید تیبو کورتوا و ادن آزار هم هنوز مشخص نشده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *