هواوی آنر 8 اس با طراحی مشابه اوپو R17 در راه است

هواوی آنر 8 اس

هواوی آنر 8 اس با طراحی مشابه اوپو R17 در راه است

تصاویر منتسب به هواوی آنر 8 اس (Huawei Honor 8S) از طراحی مشابه اوپو R17 خبر دارند. ظاهرا این گوشی با دوربین دوگانه و بریدگی کوچک در بالای صفحه عرضه می‌شود.

یکی از محصولات جدید هواوی با شماره مدل ARE-AL00 در وب‌سایت TENAA رویت شد. طراحی این تلفن هوشمند که برخی آن را به آنر 8S می‌دهند، با محصولات قبلی این کمپانی چینی متفاوت بوده و سنسورهای دوربین دوگانه پشتی با آرایشی عمودی و طرحی متفاوت، گوشه سمت چپ دستگاه قرار گرفته‌اند. این طراحی در لحظه اول تا حد زیادی یادآور قاب پشتی گوشی گلکسی A8 استار سامسونگ است. این بخش همچنین میزبان یک سنسور اثر انگشت دایره‌ای شکل است.

برای بخش جلویی، ظاهرا از یک سنسور دوربین در بریدگی کوچک بالای صفحه استفاده شده است. نمونه این طراحی را پیش‌تر در گوشی اوپو R17 دیده بودیم. نام و مشخصات فنی محصول جدید آنر هنوز مشخص نشده و حتی برخی آن را به آنر 8X نسبت می‌دهند. هرچند، ظاهرا در تولید آنر 8X از پنل 6.3 اینچی نوا 3 استفاده خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویر هواوی آنر 8 اس را تماشا کنید.

تصاویر هواوی آنر 8 اس

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1397-05-24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *