هواوی با نشانه گرفتن حاشیه آیفون ایکس آر ، برای پرچمدار جدید خود تبلیغ کرد!

حاشیه آیفون ایکس آر

هواوی با نشانه گرفتن حاشیه آیفون ایکس آر ، برای پرچمدار جدید خود تبلیغ کرد!

هنگامی که اپل از مدل‌های 2018 آیفون رونمایی کرد، همگان شاهد تشابه ظاهری آن‌ها بودند. البته حاشیه آیفون ایکس آر که قیمت ارزان‌تری دارد، بیشتر به چشم می‌آید؛ اما پهنای حاشیه‌ پیرامون نمایشگر دستگاه دقیقا چقدر است؟ ظاهرا برای اطلاع از این موضوع، باید منتظر می‌ماندیم تا هواوی دست به کار شود.

بر اساس محاسبات دقیق کمپانی چینی، حاشیه آیفون ایکس آر 5.1 میلی‌متر پهنا دارد؛ این درحالیست که حاشیه اطراف نمایشگر آیفون ایکس اس مکس، 4.0 میلی‌متر اندازه‌گیری شده است. شاید اختلاف 1.1 میلی‌متری چندان قابل توجه نباشد، اما هنگامی که ابعاد و سایز نمایشگر دو دستگاه را نیز وارد معادله بکنیم، اختلاف بارزتر می‌شود. در واقع باید گفت که حاشیه آیفون ایکس آر 27.5 درصد بیشتر است.

علاوه بر این، در اندازه‌گیری ابعاد ناچ آیفون ایکس آر هم به عدد بزرگتری در قیاس با مدل ایکس اس مکس می‌رسیم (35.1 میلی‌متر در برابر 34.5 میلی‌متر).

حاشیه هواوی میت 20 پرو

هواوی تمامی این اطلاعات را روی استیج مراسم رونمایی از خانواده میت 20 پرو در قالب چند اسلاید و با یک هدف خاص ارائه داد: اینکه نشان دهد نمایشگر خمیده‌ی پرچمدار جدیدش، در عین بزرگ بودن تا چه حد کم حاشیه است و به مخاطبان القا کند که هواوی میت 20 پرو در قیاس با آیفون Xs Max و آیفون XR، بسیار خوش‌دست‌تر خواهد بود. تصویر فوق به حاشیه 2.1 میلی‌متری نمایشگر میت 20 پرو و ناچ 32.8 میلی‌متری آن اشاره دارد.

1397-07-25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *