هواوی P11 و P12 بر روی صفحات آزمایشی وب سایت Huawei رویت شدند

هواوی P11

هواوی P11 و P12 بر روی صفحات آزمایشی وب سایت Huawei رویت شدند

دو گوشی هواوی P11 و هواوی P12 بر روی صفحات آزمایشی وب سایت Huawei رویت شدند. این موضوع صحت شنیده‌های ما پیرامون معرفی گوشی بعدی با نام هواوی P20 را با شک و شبهه مواجه می‌کند. به نظر دو گوشی هواوی پی 11 (Huawei P11) و هواوی پی 12 (Huawei P12) تا چند هفته دیگر معرفی خواهند شد.

ساخت پرچمداران سری P آتی هواوی، علاوه بر مهندسان بخش طراحی و سخت افزار، مهندسان کامپیوتر و طراحان وب سایت این شرکت را نیز درگیر کرده است، چرا که آن‌ها مدتی است مشغول طراحی صفحه‌هایی مخصوص این گوشی های موبایل بر روی وب سایت Huawei.com هستند. طی تست صفحات مختلف مخصوص این مدل‌ها بر روی وب سایت هواوی، چندین تصویر به بیرون درز کرده است.

هنوز به طور دقیق انتخاب نام هواوی P11 و یا P20 برای پرچمدار آتی مشخص نیست

نام این محصولات هواوی پی 11 و پی 12 است، اما به طور واضح در اینجا تنها مکانی برای قرارگیری تصاویر آتی این گوشی های موبایل در نظر گرفته شده است، چرا که عکس‌های کنونی مربوط به مدل‌های پیشین هستند. از مدتی قبل طبق برخی اخبار انتظار داشتیم هواوی نیز همانند برخی از گوشی‌سازان، روال نام‌گذاری محصولات خود را تغییر داده و پرچمدار آتی سری P را به جای پی 11 (جانشین پی 10)، پی 20 بنامد. اما انتشار این تصاویر جدید با نام‌های هواوی P11 و P12 ما را بین دو راهی باور شنیده‌های قبلی و یا باور دیده‌های کنونی قرار داده است.

هواوی P11

در صفحه‌های تستی کنونی، محتواها از صفحه مخصوص به گوشی هواوی میت 7 کپی شده‌اند، به همین دلیل نمی‌توان اطلاعات مفیدی درباره محصولات آتی از آن‌ها به دست آورد. با مراجعه به وب سایت Huawei.com می‌توانید نام‌های Huawei P11 و Huawei P12 را مشاهده کنید، اما بعید نیست شرکت سازنده‌ آن‌ها را خیلی زود آن‌ها را حذف کند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که بی‌صبرانه منتظر معرفی این گوشی موبایل هستیم، انتشار اخباری پیرامون سه گانه بودن دوربین آن و مجهز شدن به رزولوشن 40 مگاپیکسل است.

1396-10-22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *