وبسایت Howtomine ؛ نحوه انتخاب سودآورترین دستگاه ماینینگ و هر آنچه نیاز است!

وبسایت Howtomine ؛ نحوه انتخاب سودآورترین دستگاه ماینینگ و هر آنچه نیاز است!

برای کسانیکه تازه قصد دارند شروع به ماینینگ کنند، سوالات زیادی وجود دارد. مانند این که چه کوین و الگوریتمی را برای استخراج انتخاب کنیم؟ هر کدام از کوین های قابل استخراج را با چه دستگاه‌هایی می‌توان ماین کرد؟برای شروع به کار به چه چیزهایی نیاز است؟ سود آورترین دستگاه‌ها برای استخراج آن کوین کدام‌ها هستند؟ بهترین استخرهای استخراج برای آن کوین کدامند؟ نحوه نصب و راه‌اندازی دستگاه و …. وبسایت Howtomine میتواند جواب بسیاری از این سوال ها را بدهد و می‌تواند ابزاری قدرتمند برای تازه واردان به این صنعت باشد. در این ویدیو بخش‌های مختلف وامکانات این سایت معرفی شده‌اند.

 

در صفحه اول این وبسایت می توانید لیستی از کوین‌های قابل استخراج را ببینید. جلوی نام هر کوین الگوریتم استخراج آن کوین، قابل ماین بودن با ASIC، کارت گرافیک (GPU) و یا CPU و قیمت و پاداش استخراج هر بلاک آن کوین را ببینید. با کلیک روی HowtoMine وارد صفحه دیگری می‌شوید، که در آن هر آنچه برای آغاز استخراج آن کوین لازم است بدانید، آورده شده است. اطلاعاتی مانند بهترین دستگاه‌های پیشنهادی، نحوه نصب و راه‌اندازی و اتصال به استخر استخراج، بهترین استخرهای اسختراج، بهترین سایتهای استخراج ابری، بهترین کیف پول‌ها برای نگه‌داری آن کوین و ….

از دیگر امکانات این سایت ماشین حساب استخراج است که با استفاده از آن می‌توانید با وارد کردن اطلاعاتی مانند میزان توان پردازشی دستگاه (هش ریت)، میزان مصرف برق دستگاه، تعرفه برق و قیمت فعلی و سختی شبکه آن کوین، میزان درآمد روزانه، هفتگی و ماهانه را محاسبه می‌نماید. البته نکته‌ای که در خصوص درآمد محاسبه شده با این روش باید گفت، آن است که این درآمدها با توجه به قیمت فعلی و سختی شبکه فعلی آن کوین محاسبه شده است و با تغییر این دو پارامتر در آینده، درآمد نیز متغییر خواهد بود.


54321

امتیاز 5 از 2 رای

منبع میهن بلاکچین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *