پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی های سری هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)

پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی های سری هواوی میت 20

پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی های سری هواوی میت 20 (Huawei Mate 20)

امروز سه شنبه 24 مهر ساعت 16:30 به وقت تهران،‌مراسم رونمایی از گوشی های سری هواوی میت 20 (Huawei Mate 20) در شهر لندن برگزار می‌شود. با گجت نیوز و پوشش زنده این مراسم همراه باشید.

امروز سه شنبه 24 مهر ماه 97 کمپانی هواوی راس ساعت 16:30 به وقت تهران،‌ میزبان یک رویداد خبری ویژه در شهر لندن بوده و در آن قصد دارد از گوشی های سری هواوی میت 20 پرده برداری کند. بر اساس آنچه تا به حال به دست آمده، این خانواده شامل 4 عضو به نام‌های هواوی میت 20 ، هواوی میت 20 پرو ، هواوی میت 20 ایکس و میت 20 پورشه دیزاین است. یکی از قابلیت‌های جذاب سومین عضو این خانواده یعنی مدل ایکس، پشتیبانی آن از یک قلم هوشمند است تا بتوانیم آن را رقیب مستقیم گلکسی نوت 9 سامسونگ بدانیم.

گوشی های سری هواوی میت ۲۰ از آخرین فناوری‌های روز صنعت موبایل برخوردار خواهند بود و به همین جهت است که این مراسم می‌تواند برای هر کسی که به گوشی ها علاقه‌مند است، مهم باشد. گجت نیوز مثل همیشه، قصد دارد پوشش زنده‌ای از مراسم رونمایی از گوشی های سری هواوی میت 20 داشته باشد تا خود را در سالن مراسم تجسم کرده و زودتر از بقیه، با این گوشی ها آشنا شوید.

پخش زنده مراسم رونمایی از گوشی های سری هواوی میت 20

1397-07-24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *