پیش بازی بایرن مونیخ – پاری سن ژرمن

ورزش سه: دو تیم بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن، امشب در ورزشگاه آلیانز آره نا شهر مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. پس از شکست باواریایی ها در دیدار رفت، بایرن آنچلوتی را اخراج کرد و با حضور هاینکس، بایرن در تمامی دیدارهای خود تا به امروز به پیروزی رسیده است. شاگردان هاینکس روزهای خوبی را سپری می‌کنند و صدرنشین بوندس لیگا نیز هستند. با این حال آنها در حساس ترین دیدار خود به مصاف پاری سن ژرمن خواهند رفت و کار دشواری مقابل یکی از آماده ترین تیم‌های اروپا پیش رو خواهند داشت.
 

پاری سن ژرمن در دیدار رفت موفق شد 3-0 بایرن را شکست دهد و در تمامی دیدارهای خود در چمپیونزلیگ به پیروزی رسیده و با 15 امتیاز صدرنشین جدول است. بایرن نیز در تمامی دیدارهای خود به جز دیدار رفت مقابل پاریسی ها به پیروزی رسیده و با 3 امتیاز اختلاف در تعقیب پاری سن ژرمن است.  پاریسی ها اما در دیدار اخیر خود در لیگ فرانسه متحمل شکست شده اند که موجب تعجب هواداران و فوتبالدوستان شد. حال تقابل آنها با بایرن می‌تواند از جذابیت های ویژه ای برخودار باشد.

بایرنی ها امیدوارند بتوانند انتقام بازی رفت را از حریف بگیرند. بایرن برای این بازی، ریبری، نویر، روبن و آلکانتارا را در اختیار ندارد و پاری سن ژرمن قادر به استفاده از تیاگو موتا و لوکاس مورا نخواهد بود.

ترکیب احتمالی
 
 پیش بازی بایرن مونیخ - پاری سن ژرمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *