پیش فروش گلکسی گیر اس 3 ، جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ ، آغاز شد

پیش فروش گلکسی گیر اس 3

پیش فروش جدیدترین ساعت هوشمند سامسونگ آغاز شد؛ گلکسی Gear S3

اگر که دوست دار گجت‌های پوشیدنی بوده و در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کنید، خبرهای خوبی برای شما داریم. پیش فروش گلکسی گیر اس 3 (Galaxy Gear S3) ، ساعت هوشمند ساخت سامسونگ و مبتنی بر سیستم عامل تایزن به تازگی آغاز شده و کاربران در ایالات متحده آمریکا می‌توانند برای دریافت این محصول در آینده‌، اکنون ثبت نام کنند.

آغاز پیش فروش گلکسی گیر اس 3

بست‌بای (Best Buy) این بار پیش فروش گلکسی گیر اس 3 را بر عهده گرفته و برای ثبت نام به ازای هر ساعت، مبلغ 349 دلار را درخواست می‌کند. در پیش فروش گلکسی گیر اس 3 هنوز مشخص نشده که این ساعت چه زمانی عرضه شده و افراد متقاضی چه زمانی محصول خود را دریافت خواهند کرد. Galaxy Gear S3 هنوز در لیست به زودی سامسونگ قرار دارد.

پیش فروش گلکسی گیر اس 3 در مدل‌های کلاسیک (Classic) و فرانتیر (Frontier) انجام می‌گیرد. در مقایسه با مدل قبلی، یعنی گلکسی گیر اس 2 ، مدل جدید دارای ابعادی همانند این مدل بوده، اما به میزان قابل توجهی افزایش وزن را به خود دیده است، به طوری که از 42 گرم مدل کلاسیک گلکسی گیر 2 ، به 57 گرم در مدل کلاسیک سری جدید رسیده است. استفاده از گوریلا گلس 3 به عنوان یک استاندارد مهم هنوز در گلکسی گیر 3 رعایت شده و تفاوتی با سری پیشین نکرده است. گفتنی است در ساخت Gear S3 از برند جدیدی با نام SR+ در ترکیب صفحه نمایش استفاده شده تا ساعت مقاومت بیشتری در برابر ضربه داشته باشد.

بد نیست بدانید که پیش فروش گلکسی گیر اس 3 پیش از این در انگلستان، آلمان و کانادا نیز آغاز شده است. خبرهایی (نه موثق و رسمی) به گوش می‌رسند که عرضه ساعت تایزنی سامسونگ، پیش از همه در ایالات متحده آمریکا و کره جنوبی در نیمه‌های ماه نوامبر (ماه جاری) آغاز خواهد شد.

1395-08-13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *