گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 8 پلاس ؛ کدام را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 8 پلاس ؛ کدام را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

در صورت ورود گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به بازار، کدامیک را می‌خرید؟

چند روزی‌ست از عرضه گوشی های پرچمدار سامسونگ می‌گذرد و به زودی نقدها و بررسی‌های زیادی در تعریف یا انتقاد از این محصولات منتشر خواهد شد. اما در حال حاضر، سوال اینجاست که بین گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 8 پلاس کدام مناسب‌تر است؟ شما به عنوان یک خریدار، کدام را خواهید خرید؟

عرضه بهترین گوشی های سامسونگ -حداقل تا قبل از معرفی گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8)- با شروع قیمت 720 دلار (نسخه قفل‌شده) در ایالات متحده و چند کشور دیگر آغاز شده و این سوال را پیش روی کاربران قرار داده که از بین گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 8 پلاس کدام را انتخاب کنند. اما دلیل این سردرگمی چیست؟

گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 8 پلاس ؛ کدام مناسب‌تر است؟

بنا به ادعای سامسونگ، گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) فضایی در حدود 36 درصد بیشتر از گلکس اس 7 (Samsung Galaxy S7) در اختیار کاربر قرار داده و 83 درصد از پنل جلویی این فبلت به صفحه نمایش اختصاص داده شده است. به همین دلیل نیز سازندگان این امکان را داشتند تا علی‌رغم باریکتر و درازتر شدن ابعاد، از نمایشگر بزرگتری در قاب جلویی استفاده کنند. از سوی دیگر، در حالی که نسخه‌های بزرگتر محصولات سایر کمپانی‌ها غول‌پیکر جلوه می‌کنند، اما گلکسی اس 8 پلاس سامسونگ (+Samsung Galaxy S8) به نظر می‌رسد اندازه‌ای معقول‌تر و قابل پذیرش‌تری داشته باشد.

گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 8 پلاس ؛ کدام را می‌خرید؟ (نظرسنجی)

یکی از منتقدین عقیده دارد:

معمولا استفاده یک‌دستی از یک گوشی باریک آسان‌تر است، اما گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس با اینکه نمایشگری بزرگ دارند، به راحتی در یک دست جای گرفته و قابل استفاده‌اند.

این روزها، نقدها و تعریف و تمجیدهایی از این دست زیاد به چشم می‌خورد اما در نهایت، این شمایید که باید از بین گلکسی اس 8 یا گلکسی اس 8 پلاس یکی را برگزینید. شاید بهترین کار این باشد که به فروشگاه رفته و از نزدیک با هردو اسمارت فون آشنا شوید. با این حال، با توجه به شروع پیش‌خرید این محصولات در ایران، شاید بسیاری از شما کاربران بدون انجام این کار، گوشی مورد نظرتان را سفارش داده باشید.

حال سوال اینجاست؛ کدام پرچمدار سامسونگ را انتخاب کرده‌اید؟ دلیل این انتخاب چه بود؟ آن را در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

1396-02-03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *