گل محمدی: لیست خروجی نداریم

خبرگزاری فارس: یحیی گل‌محمدی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل فولاد خوزستان، گفت: آخرین بازی نیم فصل را در پیش داریم. این بازی مهمی محسوب می‌شود که به دنبال کسب نتیجه مناسب هستیم. فولاد تیم بسیار خوب و سر سختی است.

وی افزود: ما برای کسب ۳ امتیاز تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم پایان خوبی در نیم‌فصل داشته باشیم و شرایطمان را در جدول بهتر کنیم. حریفمان تیم باقدرتی است که از مهره‌های جوانی بهره می‌برد، امیدوارم نمایش راضی‌کننده‌ای داشته باشیم. این بازی برای ما بسیار با ارزش است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه تصریح کرد: چیزی که برای ما خیلی ارزشمند است تلاش بازیکنان در نیم‌فصل اول است، هیچ‌کسی کم نگذاشت و بازیکنان هرچه در توان داشتند به معرض نمایش گذاشتند. همیشه خودمان را مدیون هواداران دانستیم و می‌دانیم البته این نتایج و جایگاه در شأن و شخصیت هواداران تراکتورسازی نیست ولی ما با مشکلات زیادی در ابتدای فصل روبرو بودیم. باید این نیم‌فصل سخت را پشت سر می‌گذاشتیم و تیم را روی پایش حفظ می‌کردیم.

گل‌محمدی در ادامه تاکید کرد: مدیریت باشگاه ۱۱ میلیارد بدهی گذشته را باید پرداخت می‌کرد و همین مسئله باعث شد در همین اواخر تیم با فشار مالی زیادی روبرو شود. برخی از بازیکنان جوان ما حتی ریالی دریافت نکردند اما با این شرایط صبوری کردند. بار مالی بعد از آجورلو روی دوش بازیکنان بود اما این موارد هیچوقت رسانه‌ای نشد.  بازیکنان به مجموعه اعتماد داشتند.

وی با تقدیر از عملکرد هواداران گفت: هواداران در این مدت از تیم حمایت کردند و ما را تنها نگذاشتند، بعد از قبول ۳ شکست در ابتدای لیگ، هواداران باز هم دست از حمایت بر نداشتند. ما در ابتدای فصل نمی‌توانستیم بازیکن جدیدی بگیریم و در همان وضعیت چند تن از مهره‌هایمان هم مصدوم شدند. جوانان تیم این بار را تا آخر روی دوش کشیدند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه آیا لیست خروجی دارد و اگر این لیست وجود دارد اسامی بازیکنان را بگوید، اظهار داشت: لیست خروجی نداریم، چیزی که اهمیت دارد بازی فردا است. مهمترین دغدغه ما دیدار با فولاد است، بعد از آن چند روز تعطیل هستیم و فرصت فکر کردن داریم و اگر کسی از جمع ما جدا شود متوجه این موضوع خواهید شد.

وی در مورد اینکه آیا حضور مجتبی حسینی به عنوان دستیار او باعث شده چند بازیکن ذوب‌آهن را جذب کند، گفت: این مسئله ارتباطی به حضور حسینی ندارد، این تصور غلطی است مگر خود من در ذوب‌آهن نبودم؟

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان دیگری را هم جذب خواهند کرد، عنوان کرد: در شرایطی نیستم که بخواهم به این سوال پاسخ دهم، نمی‌خواهم ذهن بازیکنان را قبل از بازی با فولاد به این موارد مشغول کنم، هر بازیکنی می‌داند در نیم‌فصل چه عملکردی داشته، خیلی‌ها هم تلاش کردند به تیم کمک کنند. واقعاً ما شرایط سختی در نیم‌فصل اول داشتیم.

وی در مورد مصدومان و محرومان تیمش تصریح کرد: هادی محمدی، امیر نصر آزادانی، فاخر تهامی و عارف آغاسی مصدوم هستند و مهدی کیانی هم از این بازی محروم است. فولاد حریف بسیار سرسختی است، باید با تمرکز کامل به مصاف این تیم برویم. البته آنها هم نقاط ضعفی دارند که می‌توانیم از آنها بهره ببریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه آیا تعطیلاتی در نیم‌فصل دارند یا خیر؟ گفت: پنج‌شنبه و جمعه تعطیل هستیم و پس از آن تمرینات ما ادامه پیدا می‌کند.

وی در مورد اینکه چقدر دریافتی داشته و آیا از عملکرد تیم در نیم‌فصل اول راضی است، خاطرنشان کرد: من ۳۵ درصد دریافتی داشتم. کل اعضای تیم هرچه در توانشان بود خرج کردند. ما شرایط نرمالی نداشتیم چرا که از ۲ پنجره نقل و انتقالات محروم بودیم. برخی مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها که در طول فصل به وجود آمد ضربه مهلکی به تیم زد. با توجه به جمیع مشکلات نتایج ما در نگاه اول بد نبوده و تقریباً راضی کننده است. از شرایط موجود و نتیجه کسب شده راضی هستم، در نیم‌فصل دوم تلاش می‌کنیم شرایط تیم را بهتر کنیم و امیدوارم هواداران را راضی کنیم. هواداران تراکتورسازی واقعاً درک بالایی دارند و دلیل اصلی خیلی از امتیازاتی که گرفتیم هواداران بودند.

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که از عملکرد کدامیک از بازیکنان جوانان و امید تیمش رضایت داشته است، گفت: مشخص بود خیلی از این بازیکنان شرایط حضور در لیگ برتر را ندارند چرا که آنها با امکانات ضعیفی تمرین می‌کردند و چنین میدانی را ندیده بودند. در این شرایط محمدرضا آزادی در چند بازی به ما کمک کرد البته انتظارم از او بیشتر بود و ما این بازیکنان را رها نمی‌کنیم و در کنار نفرات جدیدی که به تیم می‌آیند از آنها هم استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *