یک مرجع تقلید: به مساله حجاب حساس باشید

خبرگزاری فارس: یکی از مراجع تقلید بر لزوم عمل نیروی انتظامی به وظایف محوله خود در عرصه‌های مختلف تاکید کرد.

 آیت الله لطف‌الله صافی گلپایگانی در دیدار  سردار مجتبایی، فرمانده انتظامی استان قم اظهار کرد: هر چه قدرت نیروی انتظامی زیادتر باشد، این قدرت به منزله قدرت دین خواهد بود.

وی افزود: پلیس باید حجاب و همه مسائل را زیر نظر داشته باشد، مردم و اهل علم و علما نیز متوجه این امر هستند؛ به یاد داشته باشید که شغل پلیس بسیار با عظمت و ثواب و اجر کارتان بسیار زیاد است و باید شکرگزار باشید که این توفیقات برای شما فراهم شده است.

آیت الله صافی گلپایگانی با تاکید بر اینکه پلیس نباید نسبت به وظایف قانونی خود کوتاه بیاید، خاطرنشان کرد: نیروهایی که مسوول هستند بایستی توجهشان زیادتر باشد، مسئله امر به معروف و نهی از منکر، کار و اصلاً در مسیر وظایف شماست که همان امر به معروف، نهی از منکر، هدایت بندگان خداوند و مبارزه با فساد است .

وی یادآور شد: مبارزه با افرادی که مقاصد سوء دارند همه‌اش ثواب است و ما خیلی تشکر‌می کنیم و این نقش را که برای شما فراهم شده است غنیمت بدانید. بنده باید از شما و همکاران شما تشکر کنم و برایشان دعا می‌کنم، خداوند نگهدارشان باشد، برای اینکه بتوانند شأن این شهر و این مملکت اسلامی را حفظ کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *