آپدیت جدید گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج منتشر شد؛ بهبود سیستم به همراه بسته امنیتی

آپدیت جدید گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج منتشر شد

آپدیت جدید گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج منتشر شد؛ بهبود سیستم به همراه بسته امنیتی

ساعاتی پیش، آپدیت جدید گلکسی اس 6 (Galaxy S6) و گلکسی اس 6 اج (Galaxy S6 Edge) توسط کمپانی کره‌ای سامسونگ برای دارندگان این محصولات منتشر شد.

با نصب آپدیت جدید گلکسی اس 6 و اس 6 اج بیلدنامبر این پرچمداران قدیمی سامسونگ به ترتیب به G920FXXS5EQF9 و G925FXXS5EQF9 تغییر خواهد یافت و شامل بسته امنیتی ماه ژوئن، به همراه رفع برخی اشکالات در سیستم عامل اندروید آنهاست.

اگرچه هنوز جزییات کامل تغییرات این بروزرسانی منتشر نشده، اما بر اساس شنیده‌ها، آپدیت گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 اج علاوه بر ایجاد بهبودهایی در سیستم این دو گوشی، برخی باگ‌های امنیتی را نیز در آنها برطرف کرده است. همانطور که می‌دانید، چند هفته‌ای‌ست از انتشار آپدیت امنیتی ماه ژوئن برای سری اس 7 نیز می‌گذرد.

کاربران اسمارت فون های گلکسی S6 و گلکسی S6 اج از هم‌اکنون می‌توانند موبایل های خود را به آخرین بسته امنیتی اندروید آپدیت کنند. البته با توجه به اینکه عرضه این بروزرسانی به صورت OTA خواهد بود، ممکن است زمان انجام این عملیات برای کاربران مختلف، متفاوت باشد. پس اگر شما نیز یکی از دارندگان این دو گوشی هستید، می‌توانید با مراجعه به منوی تنظیمات در فواصل زمانی مشخص، از عرضه آپدیت جدید اندروید برای اسمارت فون خود خبردار شوید.

1396-04-03

دیدگاهتان را بنویسید