آپدیت گلکسی اس 5 مینی به اندروید 6 عرضه شد

آپدیت گلکسی اس 5

آپدیت گلکسی اس 5 مینی به اندروید 6 عرضه شد

سامسونگ به طور رسمی آپدیت گلکسی اس 5 مینی به اندروید 6 را عرضه کرد تا بدین ترتیب نسخه دو سیمکارت و ریز نقش اس 5 نیز این آپدیت را دریافت کرده باشد.

سامسونگ گلکسی اس 5 از جمله پرچمدارانی بود که در بازار جهانی با محبوبیت زیادی مواجه شد. این مدل کمی متفاوت از دیگر محصولات بوده و توانست توجه بسیاری را به سمت خود جلب نماید. به عنوان نمونه، گلکسی اس 5 اولین پرچمدار سامسونگ بشمار می‌رود که به حسگر اثر انگشت به عنوان یک سیستم امنیتی مطمئن در کلید Home خود مجهز شده بود. موفقیت در این گوشی علاوه بر به دنبال داشتن ارائه آپدیت گلکسی اس 5 به صورت مرتب، کمپانی را مجاب کرد تا برای کاربرانی که به این مدل علاقمند شده اما قیمت آن را بسیار بالا می‌دانند نسخه مینی آن را ارائه کند.

آپدیت گلکسی اس 5 مینی به اندروید مارشمالو

سامسونگ به تازگی ارائه جدیدترین آپدیت گلکسی اس 5 نسخه مینی به اندروید مارشمالو (Marshmallow) را آغاز کرده است. این بروزرسانی که اکنون کاربران در کشور روسیه مشغول دریافت آن هستند، نسخه دو سیمکارت گلکسی اس 5 را به اندروید 6.0.1 ارتقا می‌دهد. گفتنی است جدیدترین آپدیت گلکسی اس 5 مینی در حدود 800 مگابایت حجم داشته و به زودی برای کاربران در برخی از کشورهای دیگر نیز عرضه خواهد شد تا ورژن نرم‌افزار گوشی آن‌ها را به MMB29M.G800HXXU1CPI5 تغییر بدهد. هنوز اطلاعات بیشتر در این خصوص که چه تغییراتی را در این مدل بعد از دریافت به روز رسانی شاهد خواهیم بود، اعلام نشده است.

سامسونگ را باید به جرات تنها کمپانی‌ تولید کننده گوشی هوشمند دانست که در ارائه به روز رسانی برای محصولات خود همواره پیشرو بوده است. عرضه آپدیت گلکسی اس 5 مینی به نسخه 6 اندروید در حالی که هنوز خیلی از پرچمداران شرکت‌های دیگر این نسخه را دریافت نکرده‌اند می‌تواند به خوبی بیانگر این موضوع باشد.

1395-08-04

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.