انتشار رندر مفهومی ال جی V30 مجهز به نمایشگر جانبی کشویی

رندر مفهومی ال جی V30

رندر مفهومی ال جی V30 با نمایشگر جانبی کشویی؛ انقلاب در طراحی گوشی های ال جی

ایوان بلاس رندر مفهومی از گوشی ال جی V30 را منتشر کرده است که نشان دهنده نمایشگر دوم کشویی درست در زیر نمایشگر اصلی است. ال جی وی 30 پرچمدار آینده ال جی بوده که در سال جاری عرضه خواهد شد.

نخستین چیزی که کمی ما را نسبت به طرح های مفهومی اولیه محصولات مختلف نا امید می‌کند، کاهش بالقوه یکسان بودن آن‌ها با محصول نهایی است. اخیرا ایوان بلاس نیز رندر مفهومی از گوشی ال جی V30 را در حساب کاربری خود منتشر کرده است که در همین راستا قرار می‌گیرد، اما وی ادعا می‌کند که این رندر نشان از جهت جدید طراحی کمپانی ال جی دارد و از نظر اصالت ما را امیدوار می‌کند که محصول نهایی نیز به همین شکل باشد.

رندر مفهومی ال جی V30

بلاس در این باره می‌گوید:

این یک نمونه قدیمی از پروژه Joan یا همان نام مستعار ال جی V30 است. مشخص نیست این پروژه همچنان در دست اقدام باشد، اما احتمال آن زیاد است.

چندی پیش نیز رندر دیگری از ال جی وی 30 منتشر شده بود که طراحی پنل جلویی سنتی‌تری را به نمایش می‌گذاشت. اما بدون شک برای محقق کردن چنین طراحی، باید قوه تخیل بسیار قوی داشت. حال از این بحث بگذریم و به رندر تازه انتشار یافته این گوشی بپردازیم. به نظر می‌رسد ال جی یک نمایشگر بزرگ رویایی و در زیر آن یک نمایشگر کشویی کوچک‌تر (نظیر بلک بری پریو که حاوی یک کیبورد کشویی است) را بر روی هم قرار داده است. این نمایشگر جایگزین نمایشگر دوم همیشه روشن ال جی وی 20 و ال جی وی 10 شده است. این نمایشگر می‌تواند در چند حالت مختلف که در زیر مشاهده می‌کنید به کاربران خود ارائه خدمات کند تا با یکی از جذاب‌ترین گوشی های قرن همراه باشیم.

رندر مفهومی ال جی V30

نمایشگر کشویی ال جی V30 با اپلیکیشن‌های مختلفی در تعامل است

به نظر ما تمامی قابلیت‌های نمایشگر دوم گوشی های کنونی ال جی بر روی این نمایشگر کشویی دست نخورده باقی خواهد ماند و با کشیدن آن به سمت پایین، می‌توانید قابلیت‌های بیشتری را نیز در اختیار داشته باشید. از آنجایی که هر کمپانی معمولا چندین مدل اولیه از یک گوشی را پیش از طراحی نهایی آن در دست دارد، این نیز می‌تواند یکی از گزینه‌های ال جی باشد. هرچند این نمایشگر کشویی حاوی یک کیبورد مجازی نیز خواهد بود، اما به نظر می‌رسد ال جی برنامه ریزی مفصلی را برای این بخش کرده است و اپلیکیشن‌های مختلفی را برای استفاده در نمایشگر کشویی ال جی V30 توسعه بخشیده است.

ما امیدواریم که این دقیقا نسخه نهایی پرچمدار آینده کمپانی ال جی باشد و تنها در قالب یک رندر مفهومی باقی نماند. به نظر شما این طرح زیبا و جذاب نیست؟ یا شما همچنان در سال جاری به دنبال خرید یک گوشی بدون حاشیه و یا حتی مجهز به نمایشگر خمیده تاشو هستید؟

1396-03-07

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.