ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شد

ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شد

ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شد

بر اساس نتایج یک نظرسنجی که توسط موسسه Experian and Creative Strategies انجام گرفته، ایرپاد اپل (Apple AirPods) با میزان رضایت 98 درصدی، به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی از سوی کاربران شناخته شده است.

در این نظرسنجی، تعداد 942 نفر شرکت کردند که همگی صاحب ایرپاد اپل بودند. 82 درصد از این افراد پس از استفاده از هدفون های بیسیم اپل از محصول خود «بسیار راضی» بودند و 16 درصد نیز عملکرد این گجت را «راضی‌کننده» دانستند که در مجموع، 98 درصد از این کاربران رضایت خود را اعلام کردند.

98 درصد کاربران از ایرپاد اپل راضی هستند

بدین ترتیب و با توجه به این آمار و ارقام، ایرپاد اپل بالاترین میزان رضایت را در بین کاربران داشته و بنا به ادعای موسسه برگزارکننده نظرسنجی، محبوب ترین محصول ساخته شده توسط اهالی کوپرتینو است. رضایت کاربران از آیفون اورجینال در سال 2007 به میزان 92 درصد بود. آیپد در سال 2010 و اپل واچ در سال 2015 نیز به ترتیب 92 و 97 درصد رضایت کاربران را جلب کردند و از محبوب ترین محصولات این کمپانی بودند.

در این نظرسنجی سوالات جالبی از کاربران پرسیده شد که برخی از آنها در تصویر زیر مشخص شده‌اند.

ایرپاد اپل به عنوان محبوب ترین محصول این کمپانی شناخته شد

ایرپاد اپل با قیمت 159 دلار به فروش می‌رسد. اگر شما نیز تاکنون تردید داشته‌اید که آیا هدفون بیسیم اپل انتظارات شما را برآورده خواهد کرد یا خیر، بهتر است تردید را کنار گذاشته و با توجه به رضایت بالای دارندگان این گجت اقدام به خرید این محصول کنید.

در حال حاضر ایرپاد اپل در ایران حدود یک میلیون تومان به فروش می‌رسد که با توجه به قیمت 150 دلاری آن، به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد افت قیمت این گجت باشیم.

1396-02-13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *