بنچمارک نوکیا 9 منتشر شد؛ زنگ خطری برای سایر رقبا

بنچمارک نوکیا 9 منتشر شد؛ زنگ خطری برای سایر رقبا

بنچمارک نوکیا 9 منتشر شد؛ زنگ خطری برای سایر رقبا

پس از لو رفتن زمان عرضه و قیمت احتمالی پرچمدار آینده نوکیا در بازارهای جهانی، حال نتایج بنچمارک نوکیا 9 (Nokia 9) در وب‌سایت GeekBench 3 (نسخه‌ای قدیمی از وب‌سایت) منتشر شده که قطعا باعث نگرانی سایر رقبای و پرچمداران فعلی خواهد شد.

نتایج بنچمارک نوکیا 9 با پردازنده قدرتمند اسنپدراگون 835 نشان می‌دهد که ارزش این گوشی چیزی فراتر از 700 یورو است. مشخصات نوکیا 9 علاوه بر چیپست اسنپدراگون 835، شامل 4 گیگابایت رم و سیستم عامل اندروید 7.1 بوده و نام آن نیز در حال حاضر، “HMD Global TA-1004” عنوان شده است.

شاید بتوان گفت چیزی که نوکیا 9 را به رقیبی جدی برای سایر پرچمداران تبدیل کرده، استفاده از چیپست اسنپدراگون 835 در آن است. با این حال، نمی‌توان به راحتی از روی موارد دیگری همچون اجرای نسخه‌ای بسیار نزدیک به سیستم عامل خالص اندروید و عرضه آپدیت‌های منظم برای آن گذشت؛ یک ویژگی که می‌تواند در انتخاب کاربران تاثیر زیادی داشته باشد.

نتایج بنچمارک نوکیا 9

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1396-03-01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *