تاییدیه FCC گلکسی نوت 8 صادر شد ؛ چند گام مانده به رونمایی پرچمدار سری Note

تاییدیه FCC گلکسی نوت 8

تاییدیه FCC گلکسی نوت 8 صادر شد ؛ چند گام مانده به رونمایی پرچمدار سری Note

تاییدیه FCC گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) صادر شد که نشان می‌دهد بیش از پیش به زمان رونمایی از پرچمدار سری نوت نزدیک شده‌ایم.

گرفتن تاییدیه از کمیسیون ارتباطات فدرال یک از مهمترین قدم‌هایی است که باید پیش از معرفی رسمی و عمومی یک گوشی موبایل برداشته شود. تنظیم‌کننده مخابرات ایالات متحده آمریکا بعد از انجام تست‌های همیشگی بر روی گلکسی نوت 8، آن را برای عرضه در بازارها آماده اعلام کرده است.

در تاییدیه FCC گلکسی نوت 8 چندین سند فنی وجود دارند که به منظور مشاهده آن‌ها می‌توانید به وب سایت FCC مراجعه کنید. البته پیش از صادر شدن این تاییدیه، از حدود یک هفته قبل تاریخ معرفی گلکسی نوت 8 با ارسال دعوت‌نامه‌های رسمی تایید شده بود.

تاییدیه FCC گلکسی نوت 8

گرفتن تاییدیه FCC گلکسی نوت 8 به معنی نزدیک شدن به رونمایی آن است

تاکنون تصاویر و رندرهای زیادی از پرچمدار آتی سری Note دیده و شایعات بسیار گوناگونی پیرامون مشخصات فنی آن شنیده‌ایم. بر اساس این شایعات، گوشی موبایل جدید از لحاظ سبک طراحی پنل جلویی دقیقا نسخه بزرگتر گلکسی اس 8 پلاس محسوب می‌شود. به این ترتیب نمایشگر 6.3 اینچی آن همانند پرچمداران سری S همین شرکت در سال 2017 از نوع Infinity Display خواهد بود. مهمترین تفاوت در پنل پشتی، مجهز شدن به یک دوربین دوگانه است. به عنوان دیگر مشخصات فنی گلکسی نوت 8 می‌توان به تراشه اسنپدراگون 836، استفاده از 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت ظرفیت داخلی اشاره کرد.

1396-05-07

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *