ترجیح می‌دهید طراحی گلکسی نوت 9 مشابه اس 8 باشد یا آیفون 10 ؟ (نظرسنجی)

ترجیح می‌دهید طراحی گلکسی نوت 9 مشابه نوت 8 باشد یا آیفون 10 ؟ (نظرسنجی)

ترجیح می‌دهید طراحی گلکسی نوت 9 مشابه اس 8 باشد یا آیفون 10 ؟ (نظرسنجی)

طراحی گلکسی نوت 9 (Galaxy Note 9) یکی از رازهای پشت پرده گوشی بعدی سامسونگ است. به نظر شما ظاهر نوت 9 میراث گلکسی اس 8 است یا تقلیدی از آیفون 10 خواهد بود؟

اخیرا شایعات زیادی در خصوص طراحی گلکسی نوت 9 سامسونگ به گوش می‌رسد. هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ پرچمدار سری نوت خود را با تغییرات زیادی روانه بازار می‌کند و یا از طراحی پرچمداران سال 2017 خود در آن استفاده خواهد کرد. قطعا بسیاری از کاربران دوست دارند طراحی گلکسی نوت 9 الهام‌گرفته از برخی گوشی های موجود در بازار باشد.

طراحی گلکسی نوت 9

آیا ترجیح می‌دهید طراحی ظاهری گلکسی نوت 9 مشابه گلکسی اس 8 (Galaxy S8) باشد؟ در آن صورت، گوشی رده‌بالای سامسونگ به نمایشگری با حداقل حاشیه‌های اضافی و سنسور اثر انگشتی در بخش پشتی مجهز خواهد شد. شاید هم دوست دارید گلکسی نوت 9 را در هیبت آیفون 10 (iPhone 10) ببینید؛ گوشی هوشمندی که به جای سنسور اثر انگشت، از قابلیت تشخیص چهره صاحب خود بهره می‌برد.

ترجیح می‌دهید طراحی گلکسی نوت 9 مشابه نوت 8 باشد یا آیفون 10 ؟ (نظرسنجی)

البته گزینه‌های دیگری نیز هستند که می‌توانند الهام‌بخش طراحی گلکسی نوت 9 در سال 2018 باشند. یکی از این موارد، شیائومی می میکس 2 (Xiaomi Mi Mix 2) است. قطعا پرچمدار شیائومی مرزهای طراحی نمایشگر را جابه‌جا کرده و به شاخصی برای سایر تولیدکنندگان تبدیل شده است؛ قابلیتی که بسیاری از طرفداران سامسونگ نیز آن را می‌پسندند.

اما نظر شما چیست؟ به عنوان یک طرفدار سامسونگ، دوست دارید از طراحی گلکسی S8 در پرچمدار سال 2018 سری نوت سامسونگ استفاده شود و یا ترجیح می‌دهید این گوشی مشابه آیفون ایکس (iPhone X) اپل باشد.

ضمن شرکت در نظرسنجی زیر، دیدگاه خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

1396-08-15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.