تست سرعت گلکسی اس 8 و مقایسه آن با آیفون 6 اس (ویدیو)

تست سرعت گلکسی اس 8 و مقایسه آن با آیفون 6 اس (ویدیو)

تست سرعت گلکسی اس 8 و مقایسه آن با آیفون 6 اس (ویدیو)

با عرضه آخرین پرچمدار سامسونگ، کاربرانِ زیادی کنجاوند تا میزان کارایی و قدرت این گوشی گران‌قیمت را بدانند. در ادامه، ویدیویی کوتاه از تست سرعت گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و مقایسه آن با آیفون 6 اس (iPhone 6s) را خواهید دید.

پیش از این، و در مقایسه سرعت گلکسی S8 با پرچمدار سال 2016 اپل، آیفون 7، پرچمدار جدید اهالی کوپرتینو توانست با اقتدار کامل، دردانه کره‌ای‌ها را شکست دهد. این مساله ما را بر آن داشت تا با انجام تست سرعت گلکسی اس 8 سامسونگ، کارایی این اسمارت فون را با پرچمدار سال 2015 اپل نیز مقایسه کنیم.

ویدیوی تست سرعت گلکسی اس 8 و آیفون 6 اس

با تماشای ویدیوی بالا خواهید دید که حتی آیفون دو سال پیش نیز توانست موبایل جدید گلکسی اس 8 را در بخش سرعت شکست دهد. آیفون 6s در مرحله اول و اجرای اپلیکیشن، با ثبت رکورد 1 دقیقه و 34.8 ثانیه بر گلکسی s8 با رکورد 1 دقیقه و 41.48 ثانیه پیروز شد.

آیفون 6 اس اپل مرحله دوم را نیز در مدت‌زمان 42.56 ثانیه به پایان رساند در حالی که این میزان برای گلکسی اس 8 سامسونگ 49.55 ثانیه بود. البته به این نکته توجه کنید که تست سرعت تنها معیار برای برتری یک اسمارت فون نسبت به دیگری نبوده و شاخص‌های دیگری نظیر تجربه کاربر، طراحی، امکانات، دوربین و سایر موارد می‌توانند در این امر دخالت مستقیمی داشته باشند.

تست سرعت گلکسی اس 8 و مقایسه آن با پرچمدار سال 2015 اپل از آنجا جالب توجه است که بدانید کمپانی آمریکایی به ندرت مشخصات گوشی های خود را به رخ رقیبان کشیده و آنها معمولا بر روی کاغذ، دارای میزان رم و هسته‌های پردازنده کمتری نسبت به سایر پرچمداران هستند. با این حال، تماشای ویدیوی بالا، خود گویای همه چیز است.

1396-03-07

دیدگاهتان را بنویسید