تصاویر جدید هواوی میت 10 پرو از نمایشگر بی‌حاشیه لبه به لبه خبر دارند

تصاویر جدید هواوی میت 10 پرو

تصاویر جدید هواوی میت 10 پرو از نمایشگر بی‌حاشیه لبه به لبه خبر دارند

تصاویر جدید هواوی میت 10 پرو (Huawei Mate 10 Pro) که اخیرا شاهد انتشار آنها از طریق ویبو هستیم، خبر از وجود نمایشگر بی‌حاشیه لبه به لبه در این گوشی می‌دهند.

پس از ال جی، سامسونگ، شیائومی و دیگر شرکت‌هایی که محصولات خود را با نمایشگر بدون حاشیه تولید کرده‌اند، به نظر می‌رسد حالا نوبت به هواوی رسیده تا پرچمدار جدید خود را با این سبک عرضه کند. هرچند، تصاویری که از پنل جلویی گوشی هواوی میت 10 پرو لو رفته، زاویه‌های 90 درجه صفحه و طراحی متفاوت این گوشی را نشان می‌دهند.

همان‌طور که پیش‌تر نیز پیش‌بینی شده بود، خبری از سنسور اثر انگشت در بخش جلویی نبوده و در عوض، لوگوی هواوی در قسمت پایینی صفحه نقش بسته است. به علاوه، نمایشگر این گوشی با نسبت ابعاد 17:9 تولید خواهد شد که می‌توان آن را بلندتر از نمایشگرهای معمول 16:9 و کوتاه‌تر از نمایشگرهای 18:9 ال جی یا 18.5:9 سامسونگ در نظر گرفت. هرچند، تنها گذشت زمان، مناسب بودن این ابعاد و طراحی هواوی را مشخص خواهد کرد. در نهایت، تصاویر جدید هواوی میت 10 پرو ، دو رنگ قهوه‌ای و آبی دستگاه را نشان می‌دهند.

گوشی جدید هواوی قرار است در دو نسخه و با نام‌های احتمالی میت 10 و میت 10 پرو در اختیار کاربران قرار گیرد. اگرچه بسیاری از مشخصات فنی این دو گوشی همچون تراشه کایرین 970 با یکدیگر یکسان خواهد بود، اما با توجه به تصاویر رندر موجود، نسخه استاندارد همراه با کلید فیزیکی هوم به فروش خواهد رسید.

گوشی های سری میت 10 هواوی، 16 اکتبر (24 مهر) در آلمان معرفی خواهند شد.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1396-06-16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.