جدیدترین رندر قاب محافظ گلکسی نوت 8 تصویری متفاوت از آن را به نمایش می‌گذارد

رندر قاب محافظ گلکسی نوت 8

جدیدترین رندر قاب محافظ گلکسی نوت 8 تصویری متفاوت از آن را به نمایش می‌گذارد

اخیرا یک رندر قاب محافظ گلکسی نوت 8 (Galaxy Note 8) منتشر شده است. در این رندر، ظاهر گلکسی نوت 8 کمی با طرح‌ها و رندرهای پیشین تفاوت دارد.

این اولین باری نیست که یک تولیدکننده لوازم جانبی، تصویری از پرچمدار آتی سری نوت را فاش کرده است. مدتی قبل رندری از سامسونگ گلکسی نوت 8 توسط یک تولیدکننده لوازم جانبی منتشر شد که در آن، تمامی شایعات پیشین تایید می‌شدند. چندین عکس پیش از آن نیز توسط شرکت‌های دیگر منتشر شده بودند و همگی ظاهر تقریبا یکسانی داشتند. اما این بار شرکت Nillkin یک رندر قاب محافظ گلکسی نوت 8 را منتشر کرده که نشان‌ می‌دهد حاشیه‌های این گوشی موبایل در بالای نمایشگر به مراتب بیشتر است.

در جدیدترین رندر قاب محافظ گلکسی نوت 8 نیز استفاده از نمایشگر Infinite Display تایید شده است

از آنجایی که در پرچمدار جدید سری نوت، همچون گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، از صفحه نمایش Infinite Display استفاده خواهد شد، دو طرف نمایشگر کاملا منحنی هستند. این موضوع در رندر جدید نیز رعایت شده است، اما نکته بارز این تصویر، حاشیه‌های زیاد بخش بالایی نمایشگر است که با تمامی رندرهای اخیرا منتشر شده از این گوشی موبایل مغایرت دارد. بر اساس شایعاتی که پیرامون مشخصات فنی گلکسی نوت 8 شنیده‌ایم، قرار نیست سنسور و قابلیت جدیدی در مقایسه با پرچمداران جدید سری S به این گوشی موبایل افزوده شود، پس دلیلی برای ایجاد فضای بیشتر در بالای نمایشگر وجود ندارد.

اخیرا در جریان تاریخ رونمایی سامسونگ گلکسی نوت 8 نیز قرار گرفته‌ایم که نشان می‌دهد زمان زیادی تا معرفی آن باقی نمانده است. با توجه به همین موضوع، روز به روز بر تعداد رندرهای و شایعات منتشر شده افزوده می‌شود.

1396-04-29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *