ربات روسی باز هم دردسرساز شد؛ این بار شرکت در تجمع انتخاباتی !

ربات روسی

ربات روسی باز هم دردسرساز شد؛ این بار شرکت در تجمع انتخاباتی !

پروموبوت را به خاطر دارید ؟ بله همان ربات روسی که چندی پیش از آزمایشگاه فرار کرد و سرتیتر رسانه های جهان شد را می گوییم. این ربات بازیگوش حالا در یک تجمع انتخاباتی شرکت کرده و توسط پلیس دستگیر شده است !


تقریبا سه ماه پیش بود که ربات روسی از آزمایشگاه فرار کرد و در خیابان‌ها دردسرهایی را به وجود آورد. به نظر می‌رسید که شارژ این ربات در وسط خیابان به اتمام رسیده و این اتفاق باعث ایجاد ترافیک در این خیابان شلوغ شده بود. اگرچه گفته می‌شد که شاید فرار این ربات از آزمایشگاه اتفاقی نبوده و دانشمندان شرکت پروموبوت در شهر پروم روسیه به دنبال جلب توجه بوده‌اند.

این بار این ربات پر دردسر در یک تجمع سیاسی در مسکو دیده شده و توسط پلیس دستگیر شده است !!!

اخراج ربات روسی از محل تجمع انتخاباتی

ماجرا از این قرار است که روموبوت از پروم راهی مسکو شد و به همراه متخصصان آزمایشگاه در یک تجمع انتخاباتی شرکت کرده بود. این تجمع به منظور حمایت از یک کاندید پارلمان روسیه برگزار شده بود.

ظاهراً ربات پرحاشیه در جریان این تجمع نظرات حاضران را جمع آوری می‌کرد تا برای تیم کاندید مورد نظر تجزیه و تحلیل کند اما پلیس وارد ماجرا شد. یکی از حاضران در تجمع به کارهای این ربات مشکوک می‌شود و پلیس را در جریان قرار می‌دهد و پلیس روسیه نیز سریعاً خود را به محل رساند.

ربات روسی

سخنگوی آزمایشگاه سازنده پروموبوت در این رابطه گفت که مأموران پلیس پس از حضور در محل از تیم آزمایشگاه درخواست کرد تا ربات را سریعاً از محل دور کنند و حتی چیزی نمانده بود که به آن دستبند بزند. این کار پلیس برای باز کردن مسیر عبور مردم انجام شد و پس از آن هم مشکل خاصی به وجود نیامد.

1395-06-31

دیدگاهتان را بنویسید