شکایت برخی کاربران از ری استارت شدن گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس

ری استارت شدن گلکسی اس 8

شکایت برخی کاربران از مشکل ری استارت شدن گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس

مشکل ری استارت شدن گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Galaxy S8) اخیرا گریبان‌گیر برخی از کاربران این دو گوشی موبایل شده است. دلیل ریست شدن پرچمداران جدید سامسونگ به صورت تصادفی هنوز معلوم نیست.

اگرچه ممکن است گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس هم از نظر میزان فروش در ماه‌های ابتدایی عرضه و هم از نظر قابلیت‌های جدید رکورددار باشند، اما همانند دیگر گوشی های موبایل برتر دنیا بدون ایراد نیستند. در ابتدا شاهد مشکل قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بودیم که در ادامه با انتشار یک آپدیت و افزودن گزینه‌ای جدید به تنظیمات این دو گوشی موبایل رفع شد. بعد از مشکلات اتصال وای فای و سپس عدم شارژ صحیح دستگاه‌ها به وسیله شارژر بدون سیم، اکنون برخی کاربران از ری استارت شدن گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس به صورت تصادفی خبر می‌دهند.

ری استارت شدن گلکسی اس 8

هنوز دلیل قطعی برای ری استارت شدن گلکسی اس 8 ذکر نشده است

از هفته گذشته، برخی کاربران درباره مشکل ری استارت شدن گلکسی اس 8 و یا گلکسی اس 8 پلاس خود، در انجمن تخصصی XDA و همچنین در صفحه انجمن رسمی سامسونگ در ایالات متحده آمریکا اظهار گلگی کرده‌اند. تاکنون دلایل مختلفی برای ریست شدن گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس از سوی متخصصان اعلام شده است. به عقیده آن‌ها یکی از بخش‌های کارت حافظه جانبی، قفل نمایشگر و مخصوصا صفحه نمایش همیشه روشن (Always-On Display) و یا قابلیت ذخیره نیرو (Power Saving) مسبب مشکل ری استارت شدن گلکسی اس 8 و یا گلکسی اس 8 پلاس است.

هنوز دلیل قاطع و مشخصی برای این خطا عنوان نشده، علاوه بر اینکه خود سامسونگ تاکنون از اظهار نظر درباره مشکل ریست شدن گلکسی S8 خودداری کرده است. بدون شک همانند مشکلات ذکر شده در ابتدای مطلب، سامسونگ به زودی نظر و همچنین راه حل خود برای رفع این مشکل را بیان خواهد کرد. برای مشاهده صفحات اعتراض کاربران در انجمن XDA و یا انجمن سامسونگ، بر روی نام آن‌ها کلیک کنید.

1396-02-09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *