صفحه لمسی گلکسی اس 9 پلاس برای برخی کاربران به درستی کار نمی‌کند

صفحه گلکسی اس 9 پلاس

صفحه لمسی گلکسی اس 9 پلاس برای برخی کاربران به درستی کار نمی‌کند

برخی کاربران اخیرا با مشکل عدم کارکرد صحیح صفحه گلکسی اس 9 پلاس (+Samsung Galaxy S9) مواجه شده‌اند. به نظر می‌رسد صفحه نمایش این گوشی در برخی از قسمت‌ها با باگ همراه است و به درستی کار نمی‌کند.

طبق جدیدترین گزارشات منتشر شده پیرامون دو پرچمدار جدید سری اس سامسونگ، به نظر می‌رسد صفحه گلکسی اس 9 پلاس برای برخی خریداران مشکل‌ساز شده است. تصور کنید که این گوشی جدید و گران‌قیمت را خریده‌اید و قصد دارید دوستان خود را از این موضوع آگاه کنید؛ به بخش پیام‌رسان گوشی رفته و جمله‌ای برای دوست خود تایپ می‌کنید. حالا ممکن است پس از اتمام جمله متوجه شوید برخی کلمات تایپ نشده‌اند. در ابتدا ممکن است به نحوه تایپ خود مشکوک شوید، اما متاسفانه به نظر می‌رسد صفحه گلکسی اس 9 پلاس یک باگ آزاردهنده دارد.

مشکل لمس صفحه گلکسی اس 9 پلاس

گفته می‌شود این مشکل به این دلیل رخ می‌دهد که صفحه نمایش لمسی برخی از گوشی‌ های گلکسی +S9 در تشخیص و ثبت لمس شدن برخی بخش‌های خود دچار مشکل می‌شود. البته این مشکل مربوط به قسمت کوچکی از صفحه نمایش است و اگر کیبورد Gboard را باز کنید مشکل عدم لمس صحیح در اطراف حروف E، R و T مشاهده می‌شود. علاوه بر این برخی کاربران از نقطه‌های سیاه و پیکسل‌های مرده در حاشیه‌های صفحه گلکسی اس 9 پلاس خبر داده‌اند. البته تعدادی گزارش مبنی بر مشاهده چنین مشکلی در خود گلکسی S9 نیز وجود داشته است اما تعداد آنها بسیار کمتر از گزارشات مربوط به نسخه گران‌قیمت پلاس است.

در ادامه توجه شما را به شکایات بعضی خریداران پیرامون این مشکل جلب می‌کنیم:

1- خیلی ناراحتم. بخش بالایی صفحه گلکسی 9 پلاس من خاموش شده است و کار نمی‌کند. نمی‌توانم نوار نوتیفیکیشن را پایین بکشم.. یک گوشی سه روزه!

2- گوشی گلکسی +S9 من در لمس بخش بالای صفحه و برخی قسمت‌های دیگر مشکل دارد… این خیلی بده!

3- آیا کس دیگه‌ای هم با صفحه لمسی گلکسی اس 9 پلاس دچار مشکل شده؟ چند نقطه از صفحه گوشی من در پایین غیرفعال شده‌اند. گوشی جایگزین از راه رسیده، اما میخوام بدونم این بد شانسی من بوده یا بقیه هم همین مشکل رو دارند.

این باگ‌های مربوط به صفحه نمایش لمسی پرچمدار سامسونگ احتمالا به خاطر مشکلات سخت افزاری گجت‌ها است، با این حال تاکنون شاهد چنین مشکلاتی از گوشی های گلکسی نبوده‌ایم. شایان ذکر است که این گوشی ها اولین خروجی‌های خط تولید بوده‌اند و انتظار می‌رود مشکل مذکور حل شده باشد.

این مشکل تنها برای برخی کاربران به وجود آمده است، اما به هر حال اگر گلکسی اس 9 یا اس 9 پلاس شما با مشکل صفحه نمایش مواجه شده است پیشنهاد می‌کنیم هرچه سریعتر آنرا نزد فروشگاهی که از آن محصول را خریداری کرده‌اید ببرید. این مشکل توسط گارانتی سامسونگ حل می‌شود و دلیلی برای نگه داشتن یک گجت خراب وجود ندارد.

1397-01-03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *