فروش دوباره گلکسی نوت 7 از هفتم مهر ماه

فروش دوباره گلکسی نوت 7

فروش دوباره گلکسی نوت 7 از هفتم مهر ماه

سامسونگ هنوز هم درگیر مشکلات ناشی از عرضه گلکسی نوت 7 بوده و قصد دارد در کمترین زمان ممکن، هر تعداد دستگاه که باقی مانده را جمع آوری کند. پیش از این نیز سامسونگ با ارائه طرحی برای کاربران کشور آمریکا، امکان تعویض گوشی و یا بازگردانی وجه کامل را پیشنهاد کرده بود که توانست تا حدودی اعتبار این شرکت را حفظ کند. اما به نظر می‌رسد که حالا سازندگان این گوشی قصد دارند از هفتم مهر ماه، فروش دوباره گلکسی نوت 7 را آغاز کنند.

زمان فروش دوباره گلکسی نوت 7 اعلام شد؛ هفتم مهر ماه منتظر عرضه مجدد پرچم دار سامسونگ باشید

البته این تنها خبری نبوده که به صورت رسمی توسط سامسونگ منتشر شده، بلکه مدیران این شرکت اذعان داشته‌اند که تمامی کاربرانی که دستگاه خود را تعویض کرده‌اند، نهایتا تا روز 31 شهریور ماه، گلکسی نوت 7 جدید خود را دریافت خواهند کرد. سامسونگ همچنین تأیید کرد که تا کنون 130,000 گلکسی نوت 7 را در کشور کره جنوبی تعویض نموده و در کشور آمریکا نیز بیش از یک میلیون دستگاه را فرا خوانده است.

علاوه بر این، سامسونگ خبر فروش دوباره گلکسی نوت 7 را منتشر و اعلام کرده که تمامی کاربرانی که پیش از این به هر دلیلی، پرچم دار جدید این شرکت را خریداری نکرده‌اند، می‌توانند از تاریخ هفتم مهر ماه، آن را بدون مشکل دریافت کنند. سازندگان قصد دارند این گوشی هوشمند را ابتدا در کشور کره جنوبی عرضه کرده و در دیگر کشورها نیز هر زمان که شرایط اجازه داد، آن را وارد بازار موبایل نمایند. احتمالا اخباری که پیش از این منتشر شده‌اند را دنبال کرده‌اید، اما اگر از وضعیت بحرانی که برای گلکسی نوت 7 پیش آمده مطلع نیستید، باید بگوییم که استفاده از این دستگاه در متروهای نیویورک، برخی از پروازهای آمریکا، پروازهای امارات و … ممنوع اعلام شده است.

به هر صورت این بیانیه نشان می‌دهد که فروش گلکسی نوت 7 در دیگر کشورها همچون آمریکا ادامه پیدا خواهد کرد، اما ممکن است کمی طول بکشد. در نهایت باید اشاره کنیم که اگر هنوز شما نیز از افرادی هستید که دستگاه خود را تعویض نکرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های رسمی سامسونگ، این کار را انجام دهید چرا که تعداد گزارش‌های مبتنی بر انفجار این گوشی هوشمند در حال افزایش است.

1395-06-27

دیدگاهتان را بنویسید