مشکل نصب آی او اس 10 برای بسیاری از کاربران اپل دردسر ساز شد!

مشکل نصب آی او اس 10

مشکل نصب آی او اس 10 برای بسیاری از کاربران اپل دردسر ساز شد!

در حالی که بسیاری از کاربران در همان ساعات اولیه عرضه آپدیت آی او اس 10 شروع به دانلود و نصب آن بر روی دیوایس آی او اسی خود کردند، ظاهراً از شانس بد آن‌ها سرورهای اپل با مشکلاتی مواجه شده‌ که گوشی کاربر را عملاً از دسترس خارج، و وادار به بازیابی سیستم عامل قبلی می‌کند. با این حال یکی از سخنگوهای اپل می‌گوید که مشکل نصب آی او اس 10 اکنون حل شده و کاربران با خیال راحت می‌توانند دستگاه خود را به‌روز کنند.

تنها ساعاتی از عرضه آپدیت آی او اس 10 توسط اپل می‌گذرد. این شرکت کوپرتینویی تازه‌ترین نسخه از سیستم عامل موبایلی خودش را در اختیار چندین نسل موبایل و تبلت خود قرار داده است و ادعا می‌کند که این به‌روزرسانی می‌تواند به نوبه‌ی خود بزرگ‌ترین به‌روزرسانی تاریخ این سیستم عامل باشد.

مشکل نصب آی او اس 10

حال پس از گذشت ساعاتی از عرضه iOS 10 بسیاری از کاربران آیفون‌ها و آیپد‌ها در شبکه‌های اجتماعی خود از مشکلاتی که پس از نصب آپدیت آی او اس 10 با آن‌ها روبه رو شده‌اند خبر دادند. برای بسیاری از کاربران، فرآیند آپدیت ناموفق به اتمام رسیده و با نمایش یک پیغام خطا از کاربران می‌خواهد تا با متصل کردن دیوایس آی او اسی خود به یک کامپیوتر شخصی و یا مک، عملیات بازگردانی سیستم عامل را به اتمام برسانند. در این لینک می‌توانید آموزش گام به گام رفع این مشکل و بازگردانی سیستم عامل را مشاهده کنید.

مشکل نصب آی او اس 10

یکی از سخنگوهای شرکت اپل در پاسخ به یکی از خبرنگاران عنوان کرده است:

ما مشکل مختصری با فرآیند آپدیت نرم افزاری پیدا کرده‌ایم که در دسترس بودن عده‌ی کمی از کاربران را در نخستین ساعات عرضه دردسر ساز کرده است. مشکل به سرعت حل شد و ما از مشتریانمان بابت این موضوع عذرخواهی می‌کنیم.

این کمپانی می‌گوید که کاربران اینک دیگر مشکلی با فرآیند آپدیت آی او اس 10 نخواهند داشت. اما اشکال اولیه موجب به دردسر افتادن بسیاری از کاربرانی شده بود که به دور از یک کامپیوتر بوده و نمی‌توانستند عملیات بازیابی سیستم عامل را با اتصال به آن انجام دهند.

1395-06-24

دیدگاهتان را بنویسید