مقایسه مشخصات اپل آیفون 10 (آیفون ایکس)، آیفون 8 و 8 پلاس با پرچمداران اندرویدی

مشخصات اپل آیفون 10

مقایسه مشخصات اپل آیفون 10 (آیفون ایکس)، آیفون 8 و 8 پلاس با پرچمداران اندرویدی

در ادامه قصد مقایسه مشخصات اپل آیفون 10 (آیفون ایکس)، آیفون 8 (iPhone 8) و آیفون 8 پلاس (iPhone 8 Plus) با برخی از بهترین پرچمداران اندرویدی را داریم. تصور می‌کنید گوشی هزار دلاری اپل تا چه اندازه موفق است؟

در کنفرانس شب گذشته اپل، گوشی های جدید آیفون 8 و آیفون 8 پلاس با ظاهری شبیه به قبل، در کنار آیفون 10 به صورت رسمی رونمایی شدند. اگرچه پرچمدار جدید اپل حالا وارد دنیای موبایل های بدون حاشیه شده و از دیگر محصولات این شرکت متمایز است، اما شاید تنها تفاوت گوشی های دیگر اپل با نسل قبلی آنها را بتوان استفاده از شیشه در قاب پشتی به منظور اضافه شدن پشتیبانی از سیستم شارژ بی سیم عنوان کرد.

آیفون 10 علاوه بر طراحی متفاوت، به نمایشگری اولد که تقریبا تمام بخش جلویی صفحه را می‌پوشاند، در کنار سیستم تشخیص چهره Face ID تجهیز شده تا شاهد توسعه محصولی خاص از سوی اپل باشیم.

شاید پیش‌بینی عمکلرد گوشی های جدید اپل در برابر برخی از بهترین پرچمداران اندرویدی کار دشواری باشد. اما در زمینه‌های دیگر همچون شارژ بی سیم و صفحه نمایش، پرچمداران اندرویدی رقیبی سرسخت برای آیفون های اپل محسوب می‌شوند. به هر صورت، بهتر است به مقایسه مشخصات اپل آیفون 10 با گوشی هایی همچون گلکسی نوت 8، ال جی جی 6، وان پلاس 5 و بیشتر بپردازیم:

1396-06-23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.