نسخه اندروید اپل موزیک بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است

نسخه اندروید اپل موزیک بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است

نسخه اندروید اپل موزیک بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که اگر اپل به دنبال تسلط بر دنیای استریم موزیک با استفاده از سرویس اپل موزیک باشد، با توجه به بیشتر بودن تعداد کاربران اندرویدی در سراسر دنیا باید راهی برای جذب این کاربران به سرویس اپل موزیک خود بیابد. البته فهمیدن راه حل برای اپل خیلی هم سخت نبود. این شرکت بزرگ تکنولوژی بهترین راه‌حل را در ساخت نسخه اندروید اپل موزیک و عرضه آن در فروشگاه گوگل پلی یافت. با گجت نیوز همراه باشید.

استفاده از نسخه اندروید اپل موزیک به اندروید 4.3 به بالا نیاز دارد

در برخی ساعات روز گذشته، تعداد مشترکین نسخه اندروید اپل موزیک از بازه‌ی 5 تا 10 میلیون به بازه‌ی 10 تا 20 میلیون کاربر افزایش یافتند. اگرچه این آمار تعداد دقیق مشترکین سرویس اپل موزیک نسخه اندروید را به ما نشان نمی‌دهد، اما این مسئله را کاملا روشن می‌کند که تعداد مشترکین نسخه اندروید اپل موزیک از 10 میلیون کاربر فراتر رفته است.

زمانی که نسخه رایگان نرم افزار دانلود می‌شود، کاربران اندرویدی نیز جهت استفاده از این سرویس باید اشتراک مورد نظر را خریداری نمایند. قیمت خرید اشتراک به این صورت است:

اشتراک یک ماهه سرویس اپل موزیک 9.99 دلار است که البته اپل به دانش‌آموزان تخفیف 50 درصدی داده و سرویس ماهانه را با قیمت 4.99 دلار برای آنها عرضه کرده است. اپل خانواده‌های پرجمعیت را نیز در نظر گرفته است؛ خانواده‌هایی که جمعیت آنها تا 6 نفر است نیز می‌توانند با هزینه‌ی 14.99 دلار اشتراک ماهانه سرویس اپل موزیک را خریداری نمایند.

دیروز در خبرها داشتیم که اپل اقدام به ارائه‌ی گیفت کارت برای سرویس اپل موزیک کرده است. با استفاده از این گیفت کارت‌ها که هم در فروشگاه‌های فیزیکی اپل در دسترس بوده و هم به صورت آنلاین از وب‌سایت eBay قابل خریداری است، می‌توان اشتراک سرویس اپل موزیک را به صورت سه ماهه و با قیمت 29.97 دلار خریداری کرد که همان ماهیانه 9.99 دلار برای هر مشترک هزینه در بر دارد. اما خبر خوش برای مشترکین سالانه این است که با خرید گیفت کارت اپل به مبلغ 99 دلار می‌توان با 18% تخفیف و با هزینه‌کرد ماهیانه 8.25 دلار، تا یک سال از خدمات سرویس اپل موزیک استفاده کرد.

اگر شما هم یک کاربر اندرویدی هستید و قصد دانلود نسخه اندروید اپل موزیک را دارید، می‌توانید آن را از این لینک دانلود و نصب نمایید.

1395-06-19

دیدگاهتان را بنویسید