نسخه بتای نوا لانچر 5.2 با الهام‌گیری از اندروید O توسعه پیدا کرده است

نسخه بتای نوا لانچر 5.2

نسخه بتای نوا لانچر 5.2 با الهام‌گیری از اندروید O توسعه پیدا کرده است

نسخه بتای نوا لانچر 5.2 مدتی قبل عرضه شد. در این نسخه از برخی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های کلیدی اندروید O اقتباس گرفته شده است. تا چند هفته آینده کاربران از نسخه بتای Nova Launcher 5.2 به صورت تستی استفاده می‌کنند.

نسخه بتا نوا لانچر 5.1 چند هفته قبل در دسترس کاربران قرار گرفت، اما شرکت توسعه‌دهنده محبوب‌ترین لانچر اندروید همچنان دست از بهبود محصول خود برنداشته است. نسخه جدیدی از اندرویدی در راه بوده و این شرکت می‌خواهد برای توسعه هر چه بهتر لانچر خود از اندروید O اقتباس بگیرد.

با توجه به فعالیت شبانه‌روزی گوگل برای توسعه اندروید O، مدتی است فعالیت برای توسعه نوا لانچر 5.2 نیز آغاز شده و حتی اولین نسخه بتا آن نیز چند روز قبل عرضه شد. در نسخه بتای نوا لانچر 5.2 شاهد تعداد زیادی ویژگی جدید نیستیم، اما اشاره به همان موارد کوچک نیز برای کاربران محبوب‌ترین لانچر اندرویدی جذاب خواهد بود. مهمترین قابلیت توسعه یافته در نسخه بتای نوا لانچر 5.2 ، به افزوده شدن نقطه در کنار آیکون هر اپلیکیشن مربوط می‌شود.

نسخه بتای نوا لانچر 5.2

به لطف این قابلیت که برای نخستین بار بعد از تشریح ویژگی‌های اندروید O با آن آشنا شدیم، در بالای آیکون هر برنامه یک نقطه قرار گرفته و ایجاد نوتیفیکیشن توسط آن برنامه خاص را نمایش می‌دهد.

نسخه بتای نوا لانچر 5.2

یه عنوان یکی دیگر از تغییرات مهم نسخه بتای نوا لانچر 5.2 باید به شکل جدید باکس جستجوی آن اشاره کرد. دیگر تغییرات نسخه بتای نوا لانچر 5.2 قابل مشاهده نبوده و به بهبود عملکرد کلی برنامه و برطرف کردن برخی مشکلات جزیی در اندروید O مربوط می‌شوند.

استفاده از نسخه بتای نوا لانچر 5.2

امکان شرکت در برنامه آزمایشِ ویژگی‌های جدیدی نسخه بتای نوا لانچر 5.2 در حال حاضر برای همه کاربران مقدور نیست. البته می‌توانید با کمی جستجو در دنیای وب، نسخه بتای نوا لانچر 5.2 را از وب سایت‌های مختلف یافته و آن را دانلود و نصب کنید، اما پیشنهاد ما این است که به سراغ منابع نامطمئن نروید و تا زمان عرضه نسخه پایدار نوا لانچر 5.2 در فروشگاه گوگل پلی منتظر بمانید.

1396-03-05

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *