کنفرانس برنامه نویسان تایزن 2017 ؛ توسعه Tizen برای تلویزیون های هوشمند سامسونگ

کنفرانس برنامه نویسان تایزن 2017

کنفرانس برنامه نویسان تایزن 2017 ؛ توسعه Tizen برای تلویزیون های هوشمند سامسونگ

کنفرانس برنامه نویسان تایزن 2017 در شهر سان فرانسیسکو برگزار شد. شرکت سامسونگ در این کنفرانس، پلتفرم توسعه یافته Tizen را برای تلویزیون های هوشمند رونمایی کرد.

شرکت سامسونگ در پنجمین کنفرانس سالانه برنامه‌نویسان سیستم عامل تایزن در شهر سان فرانسیسکو، پلتفرم توسعه‌ یافته‌ای از این سیستم عامل را برای تلویزیون های هوشمند معرفی کرد. در این کنفرانس دو روزه مدیران سامسونگ درباره فرصت‌های تجاری ایجاد شده با این پلتفرم صحبت کرده و از مطالعات موردی درباره شرکت‌هایی صحبت کردند که به توسعه اکوسیستم تایزن کمک کرده‌اند.

در کنفرانس برنامه نویسان تایزن 2017 که با شعار «آماده اتصال باشید! همراه شوید!» برگزار شد، مدیران صنعتی به سخنرانی پرداخته و در عین حال جلسات مباحث فنی و نمایشگاه‌های فناوری برای برنامه نویسان و طراحان این پلتفرم، تولیدکنندگان سخت‌افزار و نیز فروشندگان نرم‌افزار و سخت‌افزار برگزار شد.

فرصت‌ها و تجربه‌های جدید در کنفرانس برنامه نویسان تایزن 2017

هیوگان لی، معاون مدیر اجرایی شرکت سامسونگ می‌گوید:

این کنفرانس فرصتی بود تا بر روی کار با شرکای خودمان و برنامه‌نویسان برای توسعه برنامه‌نویسی در پلتفرم تایزن تمرکز کنیم. با ایجاد سیستمی که ارزش و تجربه‌های جدیدی را در اختیار کاربران تلویزیون های هوشمند قرار می‌دهد، همچنان به ایجاد یک اکوسیستم جامع‌تر تایزن ادامه خواهیم داد.

شرکت سامسونگ در راستای تلاش برای ترغیب مشارکت بیشتر در توسعه پلتفرم تایزن، از سیاست‌هایی سخن گفت که به همراه شرکای این شرکت و برنامه‌نویسان برای حوزه خدمات ورزش، موسیقی، چک‌آوت سامسونگ، ویس تاچ و البته برنامه‌های امنیتی تلویزیون های هوشمند مدل 2017 سامسونگ تدوین شده‌اند.

کنفرانس برنامه نویسان تایزن 2017

ویس تاچ که یکی از توانمندی‌های جدید لمسی در تلویزیون های هوشمند است به کاربر امکان می‌دهد روشی نوین برای استفاده از قابلیت تشخیص صوت داشته باشد. در این حالت کاربر کافی است نام اپلیکیشن موجود روی صفحه تلویزیون را به کنترل از راه دور بگوید تا بدون نیاز به هیچ کار دیگری، آیکون آن اپلیکیشن فعال شود.

شرکت سامسونگ قصد دارد تا پایان سال 2017، مجموعه Tizen.net یا http://developer.tizen.org را به شبکه‌ای عمومی برای برنامه‌نویسان تایزن تبدیل کند. در حال حاضر برنامه نویسان به نسخه پیش‌نمایش SDK تایزن تلویزیون های هوشمند در این سایت دسترسی دارند که به آن‌ها امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های قدرتمندتری را تولید کنند.

1396-05-10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *