کوچکترین پهپاد دوربین دار جهان به نام نانو 2 معرفی شد + ویدیو

کوچکترین پهپاد دوربین دار جهان

تماشا کنید: کوچکترین پهپاد دوربین دار جهان به نام نانو 2 معرفی شد

بدون شک اگر جیمز باند برای انجام برخی از ماموریت‌های خود به پهپاد نیاز داشت، SKEYE Nano 2 FPV می‌توانست نیاز او را برطرف سازد. بعد از استقبال گسترده کاربران، حالا کوچکترین پهپاد دوربین دار جهان آماده ثبت لحظه‌های به‌یاد ماندنی شماست.

روش استفاده از کوچکترین پهپاد دوربین دار جهان یعنی Nano 2 پیچیده نخواهد بود و کاربران تنها با فشردن یک دکمه، می‌توانند آن را برای پرواز آماده کنند. اندازه کوچک و وزن پایین نانو 2 سبب شده تا این پهپاد بتواند با دقتی بالا پرواز کند. به‌علاوه این محصول جدید با بهره‌گیری از سنسور ژیروسکوپ، توانایی پرواز در 6 جهت مختلف را دارد.

کوچکترین پهپاد دوربین دار جهان ، 129 دلار قیمت دارد

کنترل کردن این پهپاد 129 دلاری نیز کار سختی نیست و کاربران می‌توانند به‌کمک کنترلر مخصوص آن یا از طریق شبکه وای فای و گوشی هوشمند، نانو 2 را به پرواز درآورند. سیستم پرواز این پهپاد کوچک نیز به اندازه‌ای هوشمند هست که در زمانی کوتاه بتوانید آن را همانند افراد حرفه‌ای کنترل کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار خوب نانو 2، امکان ضبط ویدئوهایی با کیفیت HD است. به‌علاوه این پهپاد با توانایی معلق ماندن در هوا، بسیاری از لحظات شیرین را در قالب یک ویدیو یا تصاویری غیر منتظره‌، ثبت خواهد کرد.

1395-09-09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *