ناوکوین (Navcoin) چیست؟ ساده‌ساز ارزهای رمزنگاری شده 

اگر امروز هزاران کریپتوکارنسی در بازار وجود دارند، نشان می‌دهد که تقاضای رو به رشدی برای راه‌حل‌های موجود در این صنعت وجود دارد. ناوکوین (NavCoin) به نظر می‌رسد که این راه‌حل را فراهم می‌کند، چرا که هدف از آن ساده کردن مفهوم کریپتوکارنسی است.

NavCoin جنبه‌های زیادی دارد که توجه ما را جلب می‌کند. اول از همه، این پول مانند بیت‌کوین و لایتکوین از Segwit حمایت می‌کند. با یک کارکرد به نام NavTech می‌تواند با چک کردن یک جعبه خاص در کیف پول کاربر، حریم خصوصی تراکنش‌ها را افزایش دهد. این تکنولوژی از یک بلاکچین دوگانه برای انجام پرداخت‌ها استفاده می‌کند. به این صورت که اطلاعات تراکنش، رمزنگاری شده و از طریق بلاک دوم برای شکستن لینک بین دو آدرس ارسال می‌شود.

ناوکوین میهن بلاکچین

NavCoin همچنین بسیار پرسرعت است، انتقال می تواند ظرف ۳۰ ثانیه یا کمتر تکمیل شود. با استفاده از الگوریتم PoS، کاربران را برای نگه داشتن توکن‌های خود در یک کیف پول برای مدت زمان طولانی تشویق می‌کند.

همچنین شایان‌ ذکر است که NavCoin راه‌حل پرداخت بومی خود را دارد که به نام NavPay شناخته می‌شود. این کیف پول به کاربران اجازه می‌دهد، بدون هیچ مشکلی NavCoin را ذخیره کنند و اکنون با اغلب دستگاه‌های همراه سازگار است. این شرکت همچنین از قابلیت‌های زیاد دیگری پشتیبانی می‌کند. توانایی تبدیل NavCoin و دیگر کریپتوکارنسی‌ها یک ویژگی مهم است که کاربران قطعا از آن خوششان خواهد آمد.

هنوز کار‌های زیادی قرار است روی این پلت‌فرم انجام شود و مسیر طولانی برای مقبولیت در بازار کریپتوها که تنوع زیادی دارد، در پیش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید