آپدیت امنیتی اکسپریا ایکس زد و چند مدل دیگر از گوشی های سونی منتشر شد

آپدیت امنیتی اکسپریا ایکس زد و چند مدل دیگر منتشر شد

آپدیت امنیتی اکسپریا ایکس زد و چند مدل دیگر از گوشی های سونی منتشر شد

سونی به تازگی آپدیت امنیتی اکسپریا ایکس زد (Xperia XZ)، اکسپریا ایکس (Xperia X)، ایکس کامپکت (Xperia X Compact) و ایکس پرفورمنس (Xperia X Performance) را منتشر کرده است.

در حالی که تنها چند روز از عرضه بسته امنیتی ماه می برای اکسپریا ایکس زد اس می‌گذرد، سونی چند گوشی دیگر خود را نیز به آخرین الگوریتم‌های امنیتی اندروید جهت ارتقای کیفیت خدمات‌رسانی به مشتریان، بروزرسانی کرده است.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

آپدیت امنیتی اکسپریا ایکس زد شماره ساخت گوشی را تغییر می‌دهد

آپدیت امنیتی اکسپریا ایکس زد مربوط به ماه می 2017 بوده و بیلدنامبر نرم افزار این دستگاه و گلکسی X Performance را به 412A2223 تغییر خواهد داد. این در حالی‌ست که بیلدنامبر محصولات دیگر پس از بروزرسانی به جدیدترین بسته امنیتی اندروید به 342A269 تغییر پیدا می‌کنند.

نکته مهم این است که گوشی های اکسپریا X و اکسپریا X Compact در حال حاضر با اندروید 7.0 نوقا اجرا می‌شوند و برخلاف محصولاتی همچون ایکس زد و ایکس کامپکت، هنوز به ورژن 7.1 ارتقا داده نشده‌اند.

1396-02-23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *