آپدیت اندروید 7 برای گوشی های هواوی ؛ آیا گوشی شما آپدیت می‌شود؟

آپدیت اندروید 7 برای گوشی های هواوی

کدام گوشی هواوی آپدیت اندروید 7 نوقا را دریافت خواهد کرد؟

بر اساس شنیده‌ها، گوشی هواوی میت 9 (Huawei Mate 9) قرار است به صورت پیش‌فرض، سیستم عامل اندروید 7 نوقا و رابط کاربری EMUI 5.0 را میزبانی کند. اما آیا می‌دانید کدام‌یک از دیگر گوشی های هواوی این نسخه از اندروید و رابط کاربری را دریافت خواهند کرد؟ به تازگی برنامه آپدیت اندروید 7 برای گوشی های هواوی منتشر شده و لیست این گوشی‌ها را نیز در اختیار کاربران قرار داده است.

هواوی به تازگی و به صورت رسمی لیست گوشی هایی که طعم آخرین شیرینی اندرویدی و رابط کاربری بازسازی شده EMUI 5.0 را دریافت خواهند کرد را منتشر کرده است. همین چند ماه پیش، این شرکت چینی نسخه بتای رابط کاربری EMUI 5.0 را برای گوشی های هواوی میت 8 (Huawei Mate 8) و هواوی پی 9 (Huawei P9) عرضه کرد. حال عنوان کرده هر دو گوشی پس از Q1 سال آینده (سه ماهه اول سال 2017)، نسخه اصلی این رابط کاربری را دریافت خواهند کرد. طبق گفته‌های مسوولین این شرکت، دیگر گوشی های هواوی نیز به فاصله چند هفته پس از دو گوشی گفته شده، به این رابط کاربری مبتنی بر اندروید 7 نوقا آپدیت خواهند شد.

لیست کامل گوشی های هواوی که اندروید 7 نوقا و رابط کاربری EMUI 5.0 را دریافت خواهند کرد، از قرار زیر است:

  • هواوی میت 8 (Huawei Mate 8)
  • هواوی پی 9 (Huawei P9)
  • هواوی پی 9 پلاس (Huawei P9 Plus)
  • هواوی پی 9 لایت (Huawei P9 Lite)
  • هواوی نووا (Huawei Nova)
  • هواوی نووا پلاس (Huawei Nova Plus)

هنوز زمان آپدیت اندروید 7 برای گوشی های هواوی مشخص نیست

هنوز مشخص نیست آیا گوشی دیگری از گوشی های هواوی به این لیست اضافه می‌شود یا خیر. اما فرض را بر این می‌گیریم که این لیست، شروع آپدیت اندروید 7 برای گوشی های هواوی است و امیدواریم گوشی‌های قدیمی‌تر دیگری مانند هواوی پی 8 (Huawei P8) نیز از این قاعده مستثنی نباشند. البته برنامه زمانی دقیقی برای آپدیت اندروید 7 برای گوشی های هواوی از سوی این شرکت مشخص نشده اما انتظار می‌رود دو گوشی هواوی میت 8 و پی 9 ، حداکثر تا پایان سال 1395 یا فروردین 1396 این آپدیت را دریافت کرده و دیگر گوشی‌های لیست نیز کمی پس از آنها آپدیت شوند.

1395-09-11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *