اندروید نوقا برای نسخه 2016 گوشی های گلکسی A سامسونگ عرضه می‌شود

نسخه 2016 گوشی های گلکسی A سامسونگ

اندروید نوقا به‌زودی برای نسخه 2016 گوشی های گلکسی A سامسونگ عرضه خواهد شد

بر اساس آخرین شایعات و خبرهای منتشر شده، آپدیت اندروید نوقا به زودی برای نسخه 2016 گوشی های گلکسی A سامسونگ (Samsung Galaxy A 2016 Series) منتشر خواهد شد. 

اندروید نوقا به زودی برای نسخه 2016 گوشی های گلکسی A سامسونگ منتشر می‌شود

همان طور که می‌دانید، سری گوشی های گلکسی A سامسونگ دارای طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا بوده و مدل های 2016 آن نیز فروش موفقی داشته‌اند. این دسته از گوشی‌ های شرکت سامسونگ در تمامی سطوح از پایین‌رده تا حرفه‌ای، نیازهای کاربران را پاسخ خواهند داد. بر اساس اخباری که به تازگی منتشر شده است، نسخه 2016 گوشی های گلکسی A سامسونگ شامل گلکسی A3، گلکسی A5، گلکسی A7، گلکسی A8، گلکسی A9 و همچنین گلکسی A9 پرو در آینده نزدیک آپدیت اندروید نوقا را دریافت خواهند کرد.

هر چند هنوز اطلاعات دقیقی از زمان عرضه این به‌روزرسانی برای این سری از گوشی‌ ها فاش نشده است. البته می‌بایست این موضوع را نیز خاطر نشان کنیم که هنوز پرچمدار شرکت کره‌ای این آپدیت را دریافت نکرده است. پس نمی‌توان انتظار داشت که این دسته از گوشی ها به این زودی به اندروید نوقا آپدیت شوند.

در هر صورت شاید بهتر باشد بدانید که شرکت سامسونگ دوباره ثبت نام به منظور دریافت نسخه بتا اندروید نوقا را برای گوشی های گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج فعال کرده است. گرچه این مورد تنها در منطقه بریتانیا قابل مشاهده است. اما احتمال می‌دهیم این پروسه به جهت آزمایش اندروید نوقا و عرضه نسخه بتا آن در ایالات متحده برای این دو گوشی از پایان هفته جاری آغاز گردد.

1395-09-13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.