انفجار آیفون 7 خودرویی را در سواحل استرالیا به آتش کشید

انفجار آیفون 7

تماشاکنید: انفجار آیفون 7 خودروی موج سوار استرالیایی را به آتش کشید

از قرار معلوم سال‌ها استفاده مفید و سودمند از گوشی‌های هوشمند قرار است تا به یک‌باره تلافی شوند! این دستگاه‌های کوچک با وزن کمتر از 200 گرم چنان قابلیت‌هایی را به کاربران ارائه می‌دهند که برقراری تماس و ارسال پیام کوتاه در میان آن‌ها گم است. گوشی‌های هوشمند با بهره بردن از مشخصات سخت افزاری قابل توجه، امکانات پردازشی بالایی را به کاربران ارائه می‌نمایند، اما به نظر می‌رسد فضای اختصاص داده شده به سخت افزار یاد شده کافی نبوده و این قطعات به نشانه اعتراض خود را به سوی نیستی سوق می‌دهند! از همین رو انفجار آیفون 7 و دیگر گوشی‌های هوشمند از جمله مواردی است که دنیای تکنولوژی این روزها شدیدا با آن درگیر است.

انفجار آیفون 7 موج سوار استرالیایی

یک موج سوار استرالیایی که همانند عادت همیشگی با دور شدن از ساحل به دست و پنجه نرم کردن با موج‌های خروشان پرداخته بود، بعد از برگشتن به ساحل در جستجوی خودروی خود با یک قراضه آتش گرفته مواجه شده که به نظر می‌رسد بعد از آتش گرفتن و انفجار آیفون 7 وی پدید اتفاق افتاده است. مت جونز (Mat Jones)، این پیمایش‌گر موج‌ها، مدعی شده که گوشی وی دیگر نمی‌تواند دنیای وب را پیمایش کند.

وی در صحبت‌های خود با یاهو نیوز گفته هنگامی که با دور شدن از سواحل جنوبی استرالیا مشغول موج سواری بوده، انفجار آیفون 7 نه تنها وی را بدون گوشی کرده بلکه خودروی وی را با به آتش کشیدن از وی گرفته است. جونز که به عنوان یک مربی موج سواری شناخته می‌شود، مدعی شده که هرگز از زمان خرید گوشی آن را بر روی زمین نینداخته و یا حتی یک‌بار شارژر فرعی و غیراورجینال برای شارژ نمودن گوشی به آن متصل ننموده است. بر اساس اخبار منتشر شده از یاهو، انفجار آیفون 7 در حالی اتفاق افتاده که گوشی در داخل خودرو، بین چند لباس قرار داشته است. ویدیویی از انفجار آیفون 7 وی در حالی که خودرو نابود شده اما گوشی هنوز در حال دود کردن است، در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

دنیای تکنولوژی بدون طرفداری از برندی خاص امیدوار است تا اتفاقی که برای محصول سامسونگ افتاد بر سر محصول اپل نیاید، چون در این صورت اعتماد کاربران سرتاسر جهان از پرچمداران از بین خواهد رفت، به این خیال که تولیدکنندگان برای ارتقاء گوشی‌های رده‌بالا به منظور پیشی گرفتن از محصولات دیگر شرکت‌ها فقط به رقابت خود اهمیت داده و برای سلامت کاربران ارزشی قائل نیستند.

بد نیست بدانید که مشکل پیش آمده برای نوت 7 به حدی است که اکنون شدیدا از همراه داشتن این گوشی به همراه مسافر برای سوار شدن به هواپیما در فرودگاه‌های ایالات متحده جلوگیری به عمل می‌آید. اپل در مورد انفجار آیفون 7 پیش آمده اعلام کرد که با مشتری در ارتباط بوده و تحقیقاتش تا رسیدن به نتیجه‌ای مطمئن ادامه خواهد داشت.

1395-08-02

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *