انفجار گلکسی اس 7 در کانادا؛ دستانی که ناباورانه سوختند!

انفجار گلکسی اس 7 در کانادا ؛ نزدیک بود چشمانم را از دست دهم

انفجار گلکسی اس 7 در کانادا؛ دستانی که ناباورانه سوختند!

مردی کانادایی در عصر روز یکشنبه در حالی که در حال رانندگی بود ناگهان با انفجار گلکسی اس 7 (Galaxy S7) در دستانش، دچار سوختگی درجه دو و سه شد. پس از اتفاقات پیش آمده برای آخرین مدل سری نوت سامسونگ، آیا این بار نوبت به سری اس رسیده است؟

آمراییت مان (Amrajit Mann) مرد 34 ساله کانادایی در حالی که گوشی در دستانش بود و رانندگی می‌کرد، ناگهان گرمای شدیدی را در کف دستش احساس کرد. او گوشی خود را خطاب قرار داد و گفت:

بمبی که می‌توانید همه جا با خود حمل کنید

در زمان انفجار گلکسی اس 7 او پنجره ماشین را پایین آورد و قصد داشت تا گوشی خود را از پنجره به بیرون بیاندازد. هرچند او ادعا می‌کند در لحظه‌ای که قصد خارج کردن گوشی از ماشین را داشت، گوشی به طرز عجیبی به کف دستش چسبیده بود. او که دیگر قادر به برقراری تماس با اورژانس نبود، به طرف خانه دوستش رانندگی کرد.

گوشی در دستم بود که ناگهان منفجر شد. وقتی دود را دیدم، شوکه شده بودم. واقعا توضیح آن چه که اتفاق افتاد برایم سخت است. شبیه یک کابوس بود.

آیا انفجار گلکسی اس 7 اتفاقات سری نوت را تکرار می‌کند؟

مان این گوشی را حدود 6 ماه قبل و با قیمت تقریبا 1000 دلار خریده بود. او پس از انفجار گلکسی اس 7 خود، با اپراتور تلفن همراهش تماس گرفت که آنها به او گفتند بهتر است به صورت مستقیم با شرکت سازنده گوشی (سامسونگ) تماس بگیرد. او گفته که در حال تنظیم یک دادخواست و شکایت از سامسونگ در دادگاه به دلیل انفجار گلکسی اس 7 و آسیب بدنی و ضرر و زیان مالی است. او که یک مکانیک است به خبرنگاران گفته تنها درآمد من از همین راه به دست می‌آید و با توجه به سوختگی درجه دو و سه دستم، پزشکان گفته‌اند تقریبا هشت تا نه روز طول می‌کشد تا دوباره بتوانم از دستانم استفاده کنم.

انفجار گلکسی اس 7 در کانادا ؛ نزدیک بود چشمانم را از دست دهم

1395-08-26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *