تلویزیون درشت نمای رترو خاطرات قدیمی را به شکلی جدید تداعی می‌کند

تلویزیون درشت نمای رترو

تلویزیون جدید رترو ، خاطرات قدیمی را به شکلی جدید تداعی می‌کند

تکنولوژی امروز قرار نیست همیشه اشیا تازه با کاربردهای جدید به دنیا معرفی کند، بلکه در برخی مواقع طراحی مجدد لوازم (مخصوصا دیجیتال و برقی) قدیمی، تجربه بسیار لذت بخش‌تری خواهد بود. به عنوان نمونه، اگر به سالیان بسیار قبل بازگردیم خبری از تلویزیون‌های ال‌ای‌دی (LED) کنونی، با اندازه‌های بسیار بزرگ و همچنین ضخامتی کمتر از یک سانتی‌متر برای دیدن حجم نامحدودی از برنامه‌ها نبود. در گذشته، افراد (اغلب سرمایه‌دار و مرفه جامعه) با تهیه کردن یک جعبه جادویی در اندازه هشت اینچ برای خود، از دیدن معدود برنامه‌های مخصوص تولیدشده برای آن در قالب سیاه و سفید لذت می‌بردند. افراد قدیمی، حتی در عصر تکنولوژی شیرینی استفاده از این وسایل را از یاد نخواهند برد و تلویزیون درشت نمای رترو (Retro) تصمیم دارد تا این خاطره را البته به شکل امروزی برای آنان تداعی کند.

با تلویزیون درشت نمای رترو به دوران قدیم بازگردید

به لطف تلویزیون درشت نمای رترو که تصاویر موجود بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند را بزرگ‌ می‌کند، بازگشت به زمان جعبه جادویی البته در قالبی رنگی و بسیار مجهز میسر شده است. از دیگر قسمت‌های جالب این محصول اسلات از کناره باز شوی آن است که در نگاه اول شبیه به محلی برای قراردادن ویدیو کاست‌های بسیار قدیمی به نظر می‌رسد. اندازه کوچک تلویزیون درشت نمای رترو و همچنین اسلات آن خاطرات بسیار قدیمی را به خوبی تداعی می‌کنند، اما قراردادن گوشی هوشمند به جای نوار کاست بخشی است که سفر به گذشته را از بین می‌برد. برای استفاده از این تلویزیون باید گوشی هوشمند خود را از محل قرارداده شده در کناره دستگاه وارد آن کنید.

صفحه نمایش 8 اینچی تلویزیون، محتوای موبایل را به اندازه دو برابر اندازه اصلی خود بزرگ می‌کند. بدون در نظر گرفتن این بخش تکنولوژیک باید اعتراف کرد بدنه بیرونی و چوبی شکل تلویزیون جدید Retro یک نوستالژی به تمامی عیار برای افراد با سن بالاتر خواهد بود.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1395-09-16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *