تماشا کنید: دومین تریلر مسابقات جنگ رباتها مقاومت Mark II را نشان می‌دهد

دومین تریلر مسابقات جنگ رباتها

تماشا کنید: دومین تریلر مسابقات جنگ رباتها مقاومت Mark II را نشان می‌دهد

بیش از یک سال از پیشنهاد شرکت آمریکایی مگاباتس (MegaBots) به شرکت ژاپنی سویدوباشی (Suidobashi) برای نبرد تن به تن ربات‌های جنگجو می‌گذرد و با نزدیک‌ شدن به زمان برگزاری این مسابقه، شاهد انتشار دومین تریلر مسابقات جنگ رباتها و به تصویر کشیدن مقاومت بالای ربات Mark II هستیم. در این ویدئو جدید تیم مگاباتس سعی داشته تا توان ربات 200,000 دلاری خود را بسنجد. با گجت نیوز همراه باشید.

دومین تریلر مسابقات جنگ رباتها همراه با آزمایش مقاومت ربات Mark II شرکت مگاباتس

در کنار فعالیت سختی که مهندسین ژاپنی بر روی ربات جنگجوی Kuratas دارند، تیم آمریکایی مگاباتس با هایپ و تبلیغات گسترده در فضای مجازی توجه بسیاری از مخاطبین را به خود جلب کرده است. در ویدئوی جدیدی که توسط این شرکت منتشر شده، مهندسین با جدا کردن بازوی جنگی ربات Mark II تلاش دارند تا میزان مقاومت کابین اصلی ربات را در برابر سلاح جنگی که برای آن طراحی شده است، بررسی کنند.

با شلیک گلوله به ربات 5.5 تنی Mark II، آسیبی نه چندان جدی به بدنه این ربات وارد می‌شود که نشان می‌دهد مهندسین برای برطرف کردن این موضوع باید تلاش بیشتری داشته باشند. با این حال، بازوی جنگی ربات Mark II به قدری قدرتمند هست که بتواند کسی که درون ربات قرار گرفته و آن را کنترل می‌کند، به کشتن دهد.

در دومین آزمایش بررسی مقاومت سرنشین ربات، مهندسین با کوبیدن یک توپ سنگی بسیار بزرگ به کابین اصلی به صورت مکرر، سعی کردند تا مقاومت این ربات را به همتای ژاپنی خود رسانده و از سلامت هدایت‌کننده آن مطمئن شوند. هر چند قرار نیست در این مسابقه جان افراد با قرار گرفتن در رباتها به خطر بیفتد اما برای اطمینان از مقاومت آنها، باید چنین آزمایش‌های سختی بر روی Mark II انجام گردد.

پیشنهاد می‌کنیم که خودتان در ادامه، دومین تریلر مسابقات جنگ رباتها را مشاهده کنید:

1395-07-09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *