دسترسی به اپ استور برای کاربران ایرانی مجددا برقرار شد

دسترسی به اپ استور برای کاربران ایرانی

دسترسی به اپ استور برای کاربران ایرانی مجددا برقرار شد

دسترسی به اپ استور مجددا برای کاربران کشورمان امکان‌پذیر شد. این در حالی است که برای حدود یک روز کامل، دسترسی به فروشگاه عرضه اپلیکیشن های آی او اس به طور کامل از کاربران ایرانی سلب شده بود.

روز گذشته طی انتشار خبری بهت‌آور اعلام کردیم اپ استور بر روی کاربران ایرانی بسته شد! اپل از مدت‌ها قبل اقدامات زیادی در راستای تحریم کاربران ایرانی انجام داده بود که اغلب این اقدامات کار با فروشگاه عرضه اپلیکیشن‌های موبایل آن را برای آن‌ها سخت می‌کرد، اما در نهایت تیر خلاصی را زد و دسترسی به اپ استور را برای برای کاربران ایرانی به طور کامل قدغن کرد!

از روز گذشته، امکان دسترسی به اپ استور از کاربران آیفون، آی پد و مک امکان سلب شده بود، به طوری که پیامی درباره در دسترس نبودن فروشگاه برای کاربران این کشور دریافت می‌شد.

دسترسی به اپ استور

برقراری مجدد دسترسی به اپ استور

در حالی که همچنان هیچ اظهار نظری به صورت رسمی درباره این موضوع نشده بود، صبح امروز کاربران اعلام کردند دسترسی به اپ استور مجددا برایشان امکان‌پذیر شده و قادر هستند بدون دردسر از خدمات این فروشگاه استفاده کنند.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

اپل در کشور ما بازار بسیار خوبی داشته و کاربران ایرانی زیادی سال‌ها است جزو طرفداران پروپاقرص آیفون محسوب می‌شوند. با این حال این شرکت طی سال‌های اخیر، از هیچ کاری برای آزار رساندن به آن‌ها و بی‌احترامی به کاربران دریغ نکرده است، تا جایی که بعد از محدود کردن دسترسی‌ها برای کاربران کشورمان، در نهایت دسترسی به اپ استور را بر روی آن‌ها بست. شدیدا در انتظار شنیدن اخباری رسمی از سوی مسئولان کشورمان و همچنین مسئولان شرکت اپل هستیم تا موضع خود را درباره سیاست‌های اخیر این شرکت مشخص کنند.

1396-12-25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *