رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 با دریافت به روزرسانی جدید

رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8

رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 با دریافت به روزرسانی جدید

سامسونگ تصمیم گرفت برای رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Galaxy S8) و همچنین مشکل وای فای این دو دستگاه یک آپدیت منتشر کند.

توصیه سامسونگ برای رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 استفاده از تنظیمات دستگاه است

با گذشت یک روز از عرضه نخستین سری پرچمداران جدید سری S سامسونگ در کره جنوبی، شاهد گلگی برخی کاربران از قرمز شدن نمایشگر گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بودیم. سامسونگ در ابتدا مشکل را جدی ندانسته و اعلام کرد کاربران دارای این مشکل می‌توانند به راحتی با رفتن به تنظیمات دستگاه‌های خود، شدت رنگ‌های اصلی (قرمز، سبز و آبی) را تنظیم کنند. با بیشتر شدن تعداد کاربران معترض به این مشکل، یک نشریه کسب و کار کره‌ای مجموعه‌ای از متخصصان و کارمندان پیشین سامسونگ را گرد هم آورد تا درباره دلیل قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بحث کنند.

رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8

سامسونگ در روز دوشنبه همین هفته به وال استریت ژورنال اعلام کرد به زودی برای رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس یک به‌روزرسانی نرم افزاری منتشر خواهد کرد. کاربران بعد از دریافت این آپدیت قادر خواهند بود بیش از آنچه که در گذشته میتوانستند، رنگ صفحه نمایش گوشیشان را به دلخواه خود تغییر دهند.

علاوه بر یک آپدیت نرم افزاری به منظور رفع قرمزی صفحه نمایش گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس، کاربران این دو گوشی موبایل یک به‌روزرسانی دیگر را نیز دریافت خواهند کرد که برخی مشکلات مرتبط با اتصال وای فای این دستگاه‌ها را رفع می‌کند. بعد از انتشار این دو آپدیت، با انتشار خبری دیگر شما را در جریان این اتفاق قرار خواهیم داد. همچنین بعد از دریافت به‌روزرسانی‌ها توسط کاربران در سراسر جهان، میزان موفقیت آن‌ها در رفع مشکلات یاد شده را بررسی خواهیم کرد.

1396-02-05

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *