سلفی گرفتن با مار پایتون چه نتیجه‌ای می‌تواند باشد؟

سلفی گرفتن با مار پایتون

سلفی گرفتن با مار پایتون چه نتیجه‌ای می‌تواند باشد؟

بسیاری از چیزها در دنیای مدرن تغییر کرده و برخی از کارها میان کاربران به اندازه‌ای مهم هستند که شاید تصور آن را نیز نکنید. یکی از این موارد، گرفتن عکس سلفی‌ست، موضوعی که این روزها توسط بسیاری از کاربران انجام می‌شود. این موضوع یک طرف، گرفتن عکس سلفی در جاهای خطرناک و به اشتراک گذاری آن از طریق شبکه‌های اجتماعی از طرف دیگر، به یکی از اصلی‌ترین تفریحات برخی از افراد تبدیل شده است. تصور می‌کنید که انجام این کارهای خطرناک ارزش انجام آن را دارد؟ سلفی گرفتن با مار پایتون چطور؟

تصور می‌کنید کسی هست که به فکر سلفی گرفتن با مار پایتون باشد؟ اگر پاسختان منفی‌ست، سخت در اشتباهید!

سال گذشته، سلفی جنجال برانگیز Todd Fassler با مار زنگی که وی آن را برای مدت یک سال نزد خود نگاه داشته بود، باعث شد تا برخی از کاربران کمتر به فکر انجام کارهای خطرناک بیفتند. اما به نظر می‌رسد اتفاقی که برای Fassler افتاد، درس عبرتی برای دیگر افراد نبوده است. یک ماه بعد از این حادثه، شخصی با نام Alex Gomez پس از مشاهده یک مار زنگی بزرگ، همراه با خانواده، خود را برای گرفتن یک عکس سلفی آماده کرد اما به نظر می‌رسید او از خطری که در کمینش نشسته، آگاه نیست. حتما باید بدانید نتیجه این سلفی نیز چه بوده است.

از این اتفاقات نزدیک به 1 سال می‌گذرد و دیگر هیچ خبری از سلفی گرفتن مردم با حیوانات خطرناک منتشر نشده بود، در نتیجه ما تصور کردیم که دیگر کسی این کار خطرناک را انجام نمی‌دهد. اما درست زمانی که ما در اندیشه بالغ‌تر شدن برخی از افراد بودیم، تصویری از یک فرد هندی به هنگام سلفی گرفتن منتشر شد که نشان می‌داد این شخص هنگام سلفی گرفتن با مار پایتون مورد حمله قرار می‌گیرد!

اینطور که مشخص شده، یک مار پایتون در مدرسه‌ای در شمال غربی ایالت راجستان هند پیدا شده بود که به هنگام منتقل کردن آن، فردی خود برای سلفی گرفتن آماده می‌کند. در این لحظه، این مار به صورت ناگهانی به او حمله کرده و شانه‌اش را گاز می‌گیرد. خوشبختانه این شهروند هندی دچار آسیب جدی نشد، اما واقعا سلفی گرفتن با مار پایتون می‌تواند کار درستی باشد؟

پیشنهاد می‌کنیم هر گاه خواستید با یک حیوان، مخصوصا یک مار، سلفی بگیرید، به یاد گذشته و این اخبار بیفتید تا عطش شما برای کسب لایک بیشتر شبکه های اجتماعی فروکش کند!

1395-07-05

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *