منتظر عرضه نسخه 10 گیگابایتی اوپو فایند ایکس نباشید

نسخه 10 گیگابایتی اوپو فایند ایکس

منتظر عرضه نسخه 10 گیگابایتی اوپو فایند ایکس نباشید

ظاهرا نسخه 10 گیگابایتی اوپو فایند ایکس (Oppo Find X) روانه بازار نخواهد شد. یکی از افشاگران مورد اعتماد در توییتی جدید، به شایعات پیرامون عرضه مدل جدید اوپو فایند X خاتمه داد.

در حال حاضر، 8 گیگابایت بیشترین حجم حافظه رم برای تلفن های هوشمند است؛ اما چندی پیش گزارش‌هایی مربوط به صدور گواهی‌های لازم برای نسخه 10 گیگابایتی اوپو فایند ایکس منتشر شد تا تب عرضه اولین موبایل دنیا با 10 گیگابایت رم، بیشتر از هر زمان دیگری داغ شود. هرچند، حالا Ice Universe در توییتی جدید می‌گوید این تلفن هوشمند که گفته می‌شد با 256 گیگابایت حافظه داخلی همراه می‌شود، به دست کاربران نخواهد رسید.

نبود تقاضا برای نسخه 10 گیگابایتی اوپو فایند ایکس

هنوز دلایل تلاش اوپو به منظور دریافت گواهی برای دستگاهی که قصد عرضه آن را ندارد، مشخص نشده است. شاید مدیران به این نتیجه رسیده‌اند که تقاضا برای دستگاهی با این میزان از حافظه رم، پایین بوده و همین موضوع باعث شده است تا عرضه مدل مورد نظر را لغو کنند. به هر صورت، بسیاری از کاربران معتقدند 8 گیگابایت رم هم برای یک تلفن هوشمند زیاد است؛ در نتیجه، افزایش سرعت ناشی از افزایش حجم حافظه، احتمالا ناچیز خواهد بود.

تلاش سازندگان برای توسعه این گوشی، نشان از اهمیت بالای گوشی هایی با 10 گیگابایت رم در آینده دارد. البته، ظاهرا اوپو تنها سازنده‌ای نیست که در این راه قدم خواهد برداشت.

1397-07-09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *