موشک دست ساز جوانان روستایی با حضور فرمانده نیروی هوافضای سپاه آزمایش شد

موشک دست ساز

موشک دست ساز جوانان روستایی با حضور فرمانده نیروی هوافضای سپاه آزمایش شد

روز گذشته یک موشک دست ساز که توسط جوانان روستایی در مازندران ساخته شده، در حضور سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه به صورت نمادین آزمایش شد.

جوانان روستای کیاسر بهشهر در مازندران موفق شدند در حضور فرمانده نیروی هوافضای سپاه،‌ یک موشک دست ساز را به صورت نمادین تست کنند. سردار امیرعلی حاجی زاده در حضور مردم کیاسر گفت کارهایی که امروز به صورت نمادین انجام شد و یک موشک ساخته شده به دست جوانان این روستا از ارتفاع بالا، هدف فرضی را منهدم کرد،‌ درس‌هایی را برای من و مسئولان دارد. این‌ها درس ایستادگی و استقامت و عزم و اراده را می‌دهد.

موشک دست ساز

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه افزود:

در کنار این کار عظیم و بسیار باارزش،‌ مردم روستای کیاسر از مسایل کلان سیاسی و اجتماعی و مسایل مقابله با نظام سلطه،‌ غفلت نداشته و کاملا احاطه دارند. در این روستا با این مسافت دور از شهر، زمانی که اولین شهید را وارد منطقه کردند، راه وجود نداشت و پیکر آن شهید بر روی دستان مردم وارد روستا شد. تصور نکنید پیام شما از محدوده این روستا خارج نمی‌شود،‌ پیام شما امروز کل کشور را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

موشک دست ساز

وی همچنین بیان کرد که امروز نظام سلطه با جنگ، ناامنی، جنگ اقتصادی و فرهنگی در برابر کشور ما صف آرایی کرده و به دنبال این است که نظام ما را تضعیف و براندازی کند. تحریم‌ها، ناامنی‌ها و معضلات فرهنگی، هر یک پازلی هستند که نقشه دشمن را کامل می‌کنند. دشمن امروز در فکر این است که نسخه لیبی را برای کشور ما عملی کند. آن‌ها اول لیبی را خلع سلاح کردند و سپس با یک حمله، کشورشان را به این روز انداختند. اما تمام حیله‌های دشمن مانند قبل شکست می‌خورد و در آینده هم همین‌طور خواهد بود. به گفته سردار حاجی زاده، امروز حمله دشمن به توان موشکی با تحریم و امثال آن باعث شده تلاش ما در این مسیر دو برابر شود و قطعا خواب آشفته دشمن در این مورد تعبیر نخواهد شد.

موشک دست ساز

ویدیویی از آزمایش موشک دست ساز در روستای کیاسر مازندران

1396-05-16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *