پشتیبانی سریع هواوی از آخرین به‌روزرسانی‌های نرم افزاری در اپلیکیشن HiCare

اپلیکیشن HiCare

پشتیبانی سریع هواوی از آخرین به‌روزرسانی‌های نرم افزاری در اپلیکیشن HiCare

کاربران می‌توانند برای دسترسی به آخرین به‌روزرسانی‌های نرم افزاری گوشی های هواوی به اپلیکیشن HiCare مراجعه کرده و یا با شماره پشتیبانی هواوی تماس بگیرند.

به‌روزرسانی مداوم سیستم عامل یکی از موارد مهمی است که مصرف کنندگان تلفن همراه همواره به آن توجه ویژه‌ای داشته‌اند و از این رو برندهای مختلف تولیدکننده تلفن همراه نیز تلاش می‌کنند برای گوشی های هوشمند خود به‌روزرسانی‌هایی را عرضه ‌کنند و از این طریق تغییراتی را در رابط کاربری اعمال کرده، باگ‌هایی را برطرف کنند و یا به لطف این آپدیت‌ها، قابلیت جدیدی به سیستم عامل تلفن هوشمند اضافه گردد.

شرکت هواوی نیز در این زمینه ماهانه آپدیت های گوناگونی را ارائه می‌کند تا تجربه مشتریان را از استفاده از گوشی های هوشمند خود بهبود بخشد. علاوه بر این موارد هم اکنون هواوی بستری را فراهم کرده است تا با کوتاه کردن فاصله ارتباطی بین مشتریان و مهندسان شرکت هواوی، جهت بهینه‌سازی این به‌روزرسانی‌ها گام بردارد.

اپلیکیشن HiCare

کاربران گوشی های هواوی می‌توانند با گزارش مشکلات ساختاری در پشتیبانی رابط کاربری گوشی خود از اپلیکیشن های مختلف و یا هرگونه ایراد نرم افزاری که به نسخه نصب شده در گوشی مربوط می‌شود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌روزرسانی جدیدی را در گوشی خود دریافت کنند.

برای این مهم کافی است که کاربران با شماره پشتیبانی هواوی یعنی 02142000 تماس گرفته و یا از طریق اپلیکیشن HiCare مشکلات خود را با کارشناسان هواوی مطرح کنند.

قابلیت‌های اپلیکیشن HiCare هواوی

لازم به ذکر است که اپلیکیشن HiCare به صورت پیش فرض در تمام گوشی های HUAWEI نصب شده است و علاوه بر قابلیت به‌روزرسانی سیستم عامل، امکانات دیگری نیز در آن گنجانده شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان چت آنلاین از خود گوشی با کارشناسان هواوی و دسترسی به نشانی مراکز مجاز خدمات پس از فروش اشاره کرد.

1396-08-17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *