گزارش میزان فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 منتشر شد

فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017

گزارش میزان فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 منتشر شد

شرکت LG گزارش کار خود در ربع اول سال 2017 را منتشر کرد. با بررسی میزان فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 به رشد قابل توجه این شرکت کره‌ای مخصوصا در بخش گوشی موبایل پی می‌بریم.

ال جی الکترونیکس دو روز قبل گزارش میزان فروش و درآمد خود در 3 ماهه اول سال جاری میلادی را منتشر کرد. با در نظر گرفتن روند یکنواخت و ثابت بخش موبایل این شرکت در سال‌های اخیر، میزان فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 بسیار راضی‌کننده است. سود ناخالص ال جی در مقایسه با مدت زمان یکسان در سال گذشته به میزان 9.7 درصد افزایش پیدا کرده است. البته سهم میزان فروش موبایل ال جی در این موفقیت آن‌چنان زیاد نیست، چرا که میزان رشد سال به سال آن تنها 2 درصد بوده است.

افزایش سهم بخش موبایل به میزان 2.61 میلیارد دلار و همچنین افزایش میزان فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 به طور کلی را باید مدیون عرضه جدیدترین پرچمدار این شرکت دانست. البته تاثیر زمان عرضه مناسب ال جی جی 6 (LG G6) به بازارهای جهانی را نباید نادیده گرفت. این گوشی موبایل در تاریخ دهم مارس (بیستم اسفند) عرضه شد، به همین دلیل بر روی میزان فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 تاثیر قابل توجهی گذاشت.

فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017

افزایش فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 را باید مدیون عرضه LG G6 دانست

در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2016، تعداد دستگاه‌های صادر شده از کارخانه به میزان 10 درصد افزایش پیدا کرده و اکنون به 14.8 میلیون دستگاه رسیده است. بر اساس گفته‌های خود ال جی، سهم زیادی از این دستگاه‌ها نصیب بازارهای کشورهای قاره آمریکا شده است. با بررسی میزان فروش LG به این نتیجه می‌رسیم که در بین زیر مجموعه‌ها و بخش‌های مختلف این کمپانی بزرگ، شرکت Vehicle Components در سه ماهه گذشته برترین پیروز میدان بوده است، چرا که میزان سوددهی سال به سال آن با نرخ 48 درصد در حال افزایش است. از سال 2009 تاکنون، این مقام در دست شرکت‌های Home Appliance و Air Solution به عنوان زیرمجموعه‌‌های ال جی بوده است.

فروش ال جی در 3 ماهه اول سال 2017 به لطف پرچمدار جدید بخش موبایل آن افزایش پیدا کرده است. باید ببینیم تا انتهای سال، تاثیر این بخش بر میزان فروش و سوددهی کل کمپانی چقدر خواهد بود.

1396-02-09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *