گوشی انعطاف پذیر لنوو در ماه جاری رونمایی می‌شود!

گوشی انعطاف پذیر لنوو

گوشی انعطاف پذیر لنوو در ماه جاری رونمایی می‌شود!

ویدیویی از گوشی انعطاف پذیر لنوو در دنیای واقعی، چند روز پیش منتشر شد. با گذشت چند روز، این شرکت چینی اعلام کرد رونمایی گوشی هوشمند منعطف لنوو در ماه جاری میلادی اتفاق خواهد افتاد.

به نظر می‌رسد لنوو، در حالی که سامسونگ و هواوی مشغول رجزخوانی برای یکدیگر پیرامون معرفی عرضه اولین گوشی منعطف دنیای تکنولوژی بودند، از تمرکز آن‌ها بر روی بحث خبررسانی استفاده کرد و با سرعت زیاد، گوشی هوشمند انعطاف پذیرش را توسعه داد! چند روز قبل، ویدیویی شگفت‌آور از گوشی منعطف لنوو در دنیای واقعی منتشر شد و اکنون برخی اخبار، به احتمال رونمایی آن طی سی روز آینده اشاره می‌کنند.

لنوو بعد از انتشار این ویدیو در شبکه اجتماعی ویبو، مدعی شد آن‌ها (شرکت لنوو) بسیار خوب بوده و اکنون زمان آن رسیده تا خودی نشان بدهد! این شرکت همچنان اعلام کرد شما (کاربران) را در ماه اکتبر (مهر – آبان) خواهد دید.

ویژگی‌های گوشی انعطاف پذیر لنوو

پیشتر، فقط رندرها و ویدیوهایی مفهومی از گوشی های هوشمند منعطف دیده بودیم، به همین دلیل رویت گوشی انعطاف پذیر لنوو در دنیای واقعی بسیار جذاب است. در ویدیوی کوتاه منتشر شده مشاهده کردیم گوشی، حتی در زمان تا شدن به میزان حدود 80 درجه، همچنان به دستورات لمسی کاربر واکنش نشان می‌دهد. البته، وجود یک ایراد سبب شد به دلیل عدم تبدیل شدن این نمونه اولیه به محصولی تجاری تا امروز، پی ببریم. در کنار‌ه‌های لولای نمایشگر گوشی انعطاف پذیر لنوو نقطه‌های سیاه رنگی بعد از تا شدن رویت می‌شود.

گوشی انعطاف پذیر لنوو

به جز این ویدیو، هیچ اطلاعات دیگری در دسترس نیست، اما به نظر می‌رسد گوشی انعطاف پذیر لنوو همین ماه رونمایی خواهد شد. اگرچه ویدیو و کپشن آن، توسط اکانت رسمی لنوو در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده است، اما همچنان در شوک این خبر به سر برده و به همین دلیل نمی‌توانیم آن را صد درصد باور کنیم! این دستگاه مجهز به صفحه نمایشی 4.5 اینچی از نوع AMOLED بوده و می‌تواند بسته به نیاز کاربر، تبدیل به یک گوشی هوشمند یا ساعت هوشمند شود. گوشی انعطاف پذیر لنوو به صورت آنلاک و دارای درگاه ای‌سیم عرضه شده و به همین دلیل در کشورهای مختلف قابل استفاده خواهد بود.

لنوو هنوز زمانی را برای برگزاری یک رویداد رسمی اعلام نکرده است، به همین دلیل ممکن است در ماه جاری، گوشی انعطاف پذیر لنوو به صورت عمومی معرفی شده و سپس یک یا حتی چند ماه بعد، همراه با برگزاری یک رویداد خاص، رونمایی و سپس زمان عرضه آن به بازار اعلام شود. این تنها روش خودنمایی لنوو نیست، چرا که چند روز پیش اعلام شد گوشی جدید لنوو با دوربین چهارگانه عرضه می‌شود. پس این شرکت چینی، برنامه‌های زیادی برای افزایش سهم بسیار اندک خود در بازار موبایل در سر دارد.

1397-07-10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *