آخرین دستاورد انفجار گلکسی نوت 7: کاهش سهام سامسونگ در بازار!

کاهش سهام سامسونگ

آخرین دستاورد انفجار گلکسی نوت 7: کاهش سهام سامسونگ در بازار!

به نظر می‌رسد که داستان گلکسی نوت 7 قرار نیست که به این زودی‌ها به پایان برسد. پس از انتشار آخرین اطلاعات در مورد ضرر یک میلیارد دلاری سامسونگ به دنبال جمع آوری کردن دستگاه‌های گلکسی نوت 7، سازمان هوانوردی فدرال نیز در مورد حمل این گوشی هوشمند در پروازها به کاربران اخطار داد و درست بعد از این اخطار، شاهد کاهش سهام سامسونگ در بازار بودیم.

کاهش سهام سامسونگ پس از اخطار سازمان هوانوردی فدرال

سازمان هوانوردی در بیانه خود به کاربران هشدار داد تا به هنگام پرواز، دستگاه خود را روشن یا شارژ نکرده و از سرعت مامورین در جستجو برای این گوشی هوشمند در چمدان‌ها نکاهند. درست پس از انتشار این بیانه، سهام سامسونگ با کاهش 3.9 درصدی، در صدر اخبار قرار گرفت و اعلام شد که مجموعا 10 میلیون دلار از سهام این شرکت در روز جمعه کاسته شده است.

سامسونگ برای جلوگیری از خسارات وارد شده به خود، تمام تلاشش را داشته و با ارائه طرح‌های متفاوتی همچون تعویض رایگان دستگاه، بازگردانی وجه پرداخت شده توسط کاربران یا تعویض کردن آن با گوشی های گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج، سعی کرد تا آبروی چندین ساله خود را حفظ کند، اما آیا واقعا این شرکت توانسته از آسیب وارد آمده به برند خود جلوگیری کند؟

باید اشاره داشته باشیم که در برخی از کشورهای نیز کاربرانی که این گوشی هوشمند را خریداری کرده بودند، کارت هدیه 25 دلاری از سامسونگ را دریافت کرده‌اند، اما هنوز هم بسیاری از افراد هستند که با تعویض دستگاه خود، در انتظار یک گلکسی نوت 7 سالم از سوی سامسونگ هستند.

گلکسی نوت 7 شروع بسیار خوبی داشت و سامسونگ به لطف عرضه دیگر پرچم داران خود، توانسته بود تا این دستگاه را با وضعیت بسیار خوبی در اختیار کاربران قرار دهد، اما گزارشات پی در پی در مورد منفجر شدن این گوشی هوشمند باعث سلب اعتماد بسیاری از افراد شد. به هر صورت سامسونگ با مشکلی مواجه شده که شاید به این زودی‌ها نتواند آن را حل کند.

1395-06-21

دیدگاهتان را بنویسید