آداپتور تبدیل کننده لایتنینگ اپل 9 دلار قیمت خواهد داشت

آداپتور تبدیل کننده لایتنینگ

آداپتور تبدیل کننده لایتنینگ اپل 9 دلار قیمت خواهد داشت

احتمالا باید بدانید که جک 3.5 میلی متری از آیفون های جدید اپل حذف شده و از این پس کاربران برای گوش کردن به موسیقی باید از هدفون های بدون سیم ایرپاد استفاده کنند. البته اپل اولین شرکتی‌ست که این کار را انجام داده و به اندازه کافی مهربان بوده که با عرضه یک آداپتور تبدیل کننده لایتنینگ امکان متصل کردن هدفون های سیمی قدیمی کاربران به این آیفون ها را فراهم کند.

اپل آداپتور تبدیل کننده لایتنینگ را با قیمت 9 دلار در اختیار کاربران قرار خواهد داد

اپل سعی کرده تا این وسیله جانبی کوچک را در اختیار کاربران قرار دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکل همچون گم شدن و یا قطع شدن سیم آن، کاربران بتوانند یکی دیگر از آنها را داشته باشند. قیمتی که برای این محصول کوچک در نظر گرفته شده نیز تنها 9 دلار است. هم اکنون این آداپتور تبدیل کننده لایتنینگ در وب‌سایت اپل برای فروش قرار گرفته، هر چند در حال حاضر وضعیت فروش آن “نا موجود” است.

بدون شک انجام این کار باعث خوشحالی بسیاری از کاربران خواهد شد چرا که عرضه این آداپتور، نیاز بسیاری از کاربران به خریداری هدفون های بدون سیم دیگر را برطرف خواهد کرد. شاید انجام چنین کاری از سوی اپل به این دلیل بوده که نمی‌خواسته به صورت ناگهانی کاربران را با نبود جک 3.5 میلی متری رو به رو کند چرا که بسیاری از کاربران ممکن است هدفون های جداگانه‌ای برای خود خریده باشند.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1395-06-19

دیدگاهتان را بنویسید