آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 نوقا برای هواوی پی 9 پلاس

آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 نوقا برای هواوی پی 9 پلاس

آغاز انتشار آپدیت اندروید 7 نوقا برای هواوی پی 9 پلاس

هر زمان که یک گوشی بالا رده‌ مانند هواوی پی 10 و پی 10 پلاس به بازار معرفی می‌شود، به راحتی می‌توان مدل‌های پیشین آن را قدیمی نامید و انتظار داشت که پشتیبانی از آن‌ها نیز چندان قوی نباشد. با وجود این، هواوی پی 9 و پی 9 پلاس همچنان در سری گوشی هایی قرار دارند که از آپدیت های جدید هواوی بهره‌مند می‌شوند و حتی در برخی مناطق، آپدیت اندروید 7 نوقا برای هواوی پی 9 پلاس نیز عرضه شده است.

Emotion UI، رابط کاربری اختصاصی هواوی است که بر روی اکثر گوشی‌های ساخت این برند نصب شده است. نسخه‌ی 5 این رابط کاربری بر پایه‌ی اندروید 7 نوقا است و بدین ترتیب با آپدیت کردن EMUI به نسخه‌ی 5، از آخرین نسخه‌ی اندروید و تمامی پیشرفت‌های آن بهره‌مند خواهید شد.

عرضه آپدیت اندروید 7 نوقا برای هواوی پی 9 پلاس از اروپا آغاز شده است

آنطور که به نظر می‌رسد، این آپدیت دارای بیلد نامبر VIE-L09C432B360 بوده و در حال حاضر در چندین کشور اروپایی مانند آلمان و رومانی، برای مدل‌های تک سیم هواوی پی 9 پلاس منتشر شده است. اکثر گوشی‌هایی که این آپدیت را دریافت کرده‌اند، عضو گروه بتای نرم افزار هواوی نبوده‌اند، پس این آپدیت رسمی است.

اگر شما نیز از هواوی پی 9 پلاس استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد زمان زیادی تا عرضه آپدیت رسمی اندروید 7 برای تمامی کاربران جهان منتظر نخواهید ماند. علاوه بر این، هیچ خبر رسمی از طرف هواوی در این رابطه اعلام نشده است اما احتمالا به زودی این خبر نیز منتشر خواهد شد و ما نیز به محض دریافت اطلاعات جدیدتر، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

1395-12-18

دیدگاهتان را بنویسید